Karen szybko zeszła z poziomu agresora, do pełnych gaci. Gdy wysiadł jak Hulk ze swojego diesla, w pośpiechu chowała zabawki [WIDEO]

Karen szybko zeszła z poziomu agresora, do pełnych gaci. Gdy wysiadł jak Hulk ze swojego diesla, w pośpiechu chowała zabawki [WIDEO]

kierowca diesla stracił cierpliwość

Podaj dalej

Wszyscy kierowcy chyba mieli do czynienia na drodze lub w życiu, z damską osobowością jaką potocznie zwie się ‘Karen”. Niestety nie zawsze udaje jej się osiągnąć cel, tym bardziej gdy trafi na większego i wyższego do siebie kierowcę diesla. Zabawną scenę uwiecznił wideo rejestrator zainstalowany w jednym z pojazdów na skrzyżowaniu.

Kiedy wysiadł jak Hulk ze swojego diesla, wrzeszczącej Karen wypadła szczęka

Mianem „Karen” określa się nieuprzejmą, agresywną i żądną specjalnego traktowania damę. Sądząc po nagraniu w tym przypadku kamera zarejestrowała jak przysłowiowa kosa, trafia na kamień.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic, gdy kierowcy oczekiwali n a zmianę świateł. Gdy w kadrze pojawia się pickup w dieslu zmierzający dość szybko do zderzaka poprzedzającego go auta, zaczyna się akcja.
Z samochodu wyskoczyła wrzeszcząca kobieta, która pozwoliła sobie nawet na potraktowanie pięścią jego drzwi. Na tym pewnie by się skończyło, gdyby nie powróciła dzierżąc w ręku pręt.

Tu skończyła się cierpliwość kierowcy diesla. Moment w którym otworzył drzwi i wysiadł z samochodu, jest godny sceny z filmu, gdy na ring wkracza prawdziwy macho.

Jeżeli nie widzisz odtwarzacza z filmem to kliknij tutaj.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News