Jest nowa promocja na paliwa. Taniej nawet o 2 zł na litrze na ponad 100 stacjach

Jest nowa promocja na paliwa. Taniej nawet o 2 zł na litrze na ponad 100 stacjach

promocja-na-tankowanie-paliwa

Podaj dalej

Jak się okazuje, nawet w czasach drożyzny paliwa jest szansa na promocję i oszczędności na tankowaniu samochodu. Kierowcy chętnie z takich okazji korzystają, jeśli tylko jest taka możliwość. Kiedy każda złotówka jest bardzo przydatna w portfelu, jest opcja, aby zaoszczędzić nawet dwie. Kto z niej może skorzystać?

Paliwa diesel, benzyna i LPG taniej przez 3 miesiące na ponad 100 stacjach

Kierowcy poszukujący taniego paliwa, mogą skorzystać z nowej promocji ponad 100 stacjach pod szyldem Avia. Na tankowaniu benzyny, gazu LPG lub diesla mogą zaoszczędzić 2 zł na litrze, ale są pewne ważne wymagania.

Kierowcy muszą spełnić dwa warunki, by skorzystać ze zwrotu pieniędzy za tankowanie na wybranych stacjach. Przez najbliższe trzy miesiące, z obniżki z okazji drugiej rocznicy wprowadzenia programu Unimot Klub+, skorzystają jego członkowie.

Według informacji BusinessInsider członkiem programu trzeba być przed datą 1 lutego 2023 r., a członkami programu mogą być jedynie inwestorzy, którzy posiadają przynajmniej 100 akcji Unimot S.A. przez okres przynajmniej 6 miesięcy. Skąd takie ograniczenia w promocji?

Częściowy zwrot kosztów tankowania w ramach podziękowania

Decyzja o ograniczeniu promocji na niższe ceny paliwa to jak wyjaśnia prezes Unimot S.A. ukłon w stronę indywidualnych akcjonariuszy.

Inwestorzy indywidualni są dla nas ważną grupą interesariuszy i na bieżąco podejmujemy różne działania, aby rozwijać silny akcjonariat indywidualny. Jednym z tych działań jest udostępnienie specjalnego urodzinowego benefitu, jakim jest częściowy zwrot kosztów paliwa. Jest to specjalny benefit skierowany do naszych dotychczasowych klubowiczów jako docenienie tego, że od dnia przystąpienia do Klubu są wciąż z nami- wyjaśnia cytowany przez BusinessInsider.

Gdzie można taniej zatankować? Sieć AVIA ma w Polsce 100 stacji, z czego 14 znajduje się w województwie mazowieckim. Mapa wszystkich znajduje się TUTAJ.

NIE PRZEGAP

Wiadomo już, jak Polacy zatankują po 5 lutego. Ceny paliwa zupełnie inne od tych, jakich spodziewają się kierowcy

To absolutny hit dla kierowców seniorów i kurierów. Bez grama paliwa, a wykupują go w mgnieniu oka

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News