Jedziesz sobie w nocy przez las, a tu na środku drogi stoi świr z siekierą. Kierowca z Knurowa ostrzega internautów

Jedziesz sobie w nocy przez las, a tu na środku drogi stoi świr z siekierą. Kierowca z Knurowa ostrzega internautów

Podaj dalej

Mrożące krew w żyłach nagranie trafiło na kanał YouTube. Kierowca z Knurowa nie był jedynym, który trafił na przebierańca straszącego na drodze. Widok był iście przerażający, dlatego ostrzegamy, że to nie jest film dla ludzi o słabych nerwach.

Od kilku dni w sieci krąży nagranie zarejestrowane na drodze niedaleko Knurowa (woj. śląskie). Lokalsi ostrzegają przed mężczyzną, który przebrany za postać klauna z horrorów straszy kierowców po zmroku na drogach.

Kierowca zdębiał kiedy przebieraniec z lalką i siekierą wyłonił się z ciemności

Na załączonym materiale filmowym zarejestrowanym przez kamerę zamontowaną w samochodzie, rozgrywa się scena rodem z horroru. Jadący po zmroku drogą kierowca zauważył na środku drogi człowieka, więc zatrzymał samochód. Następnie zdecydował się użyć sygnału dźwiękowego i podjechać bliżej.

To co zobaczył musiało mu ściąć krew w żyłach, bo postać okazała się mieć założoną maskę, a w obu rękach dziwne akcesoria w postaci siekiery i lalki. Mało tego, postać powstała z drogi i zaczęła zmierzać w kierunku samochodu.

Kierowca wrzucił wsteczny i zdecydował się na ryzykowny manewr

W takiej sytuacji na pewno dobrze jest  wiać i nie czekać na rozwój sytuacji, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z głupim żartem, czy z gorszą opcją jaką jest czarny scenariusz rodem z horroru. Kierujący samochodem postanowił zaryzykować. Po wycofaniu samochodu, dynamicznie ruszył do przodu i ominął szaleńca.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Internauci  nie wierzą w prawdziwość tego nagrania i żartują z  tego incydentu. Na tę chwilę od żadnego z kierowców, którzy doświadczyli tego widoku  na drodze, nie wpłynęło zgłoszenie  do funkcjonariuszy policji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News