Jednym ruchem kierownicy załatwił Audi i BMW. Czy to było seicento?

Jednym ruchem kierownicy załatwił Audi i BMW. Czy to było seicento?

Podaj dalej

Sporo działo się wczoraj wieczorem na S-52 w Bielsku-Białej. Sprawca ma na sumieniu cztery rozbite samochody.

W sobotę 7 listopada, około godziny 18:00 doszło do dwóch poważnych kolizji na S-52 w Bielsku-Białej. Jadący wolno środkowym pasem, pojazd nieznanej marki nagle zmienił pas na lewy.

kolizje_na_s_52_w_bielsku_bialej
Foto Bielsko info

Kiedy wreszcie wyprzedzasz a lamus blokuje ci pas

Ten wiadomo, że nie jest stworzony dla zamulaczy. Poruszały się po nim znacznie szybciej BMW 5 i Audi A6. Kierowcy obu tych samochodów próbowali ominąć pojazd, co w rezultacie zmusiło ich do pokonania barier energochłonnych. Na szczęście nic im się nie stało.

dwie kolizje na s52
Foto Bielsko info

Pojazd, który wymusił pierwszeństwo, odjechał

Na drodze powstał korek a po kilku minutach nastąpiła kolejna kraksa. Tym razem było to klasyczne parkowanie w zderzaku sąsiada, ponieważ Hyundai ix35 trafił w tył Mitsubishi Lancera. Tutaj też szczęśliwym rzutem na taśmę, obyło się bez rannych.

dwie kolizje na s52
foto Bielsko info

Zamulacz poszukiwany

Wszystkie służby ratownicze skierowano na miejsce kolizji. Kierowcy jadący S-52 z Cieszyna musieli liczyć się z trudnościami, które trwały ponad dwie godziny. W wyniku pierwszego zderzenia dwa inne pojazdy zostały nieszkodliwie uszkodzone. Ponadto kierowca Hyundaia został ukarany mandatem.

Poszukiwania sprawcy pierwszej kolizji nadal trwają.

utrudnienia na S52
fot. Spójrz z góry – usługi dronem

W rezultacie to chyba pierwszy raz, kiedy dwie czołowe niemieckie marki, razem odjechały na lawetach. W tej sytuacji nasuwa się pytanie, czy nie trzeba szukać jakiegoś czerwonego seicento.

dwie kolizje na s52
Foto Bielsko info

Świadkowie, którzy mogą pomóc w identyfikacji marki i numerów rejestracyjnych pojazdu, który zajechał drogę BMW i Audi, proszeni są o kontakt z najbliższym komisariatem policji lub numerem alarmowym 112.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News