Jechał sobie po służbie do domu, a tu taka niespodzianka. Golfiarz i jego diesel zwisali z mostu

Jechał sobie po służbie do domu, a tu taka niespodzianka. Golfiarz i jego diesel zwisali z mostu

Volkswagen Golf diesel wypadek

Podaj dalej

Volkswagen Golf to popularny samochód wśród początkujących kierowców. Przystępna cena i sprawdzony pancerny diesel 1,9 TDI sprawiają, że często widujemy go na ulicach. Piątkowy poranek nie był łaskawy dla 20-latka, który o mały włos nie skończył  tragicznie.

Policjant po służbie zobaczył,  jak młodzian i jego diesel zwisają z mostu

W piątek, po godzinie 9 rano, dyżurny z Komisariatu Policji w Kowarach, przejeżdżając przez ulicę Krakowską w Łomnicy zauważył niecodzienne zjawisko.

Młody kierowca Volkswagena Golfa wbił się nim w barierę i zwisał w samochodzie z mostu. Funkcjonariusz bez zastanawiania się wysiadł z samochodu i ruszył na pomoc. Kierowca nie był w stanie samodzielnie się wydostać, bo jak wszyscy widzieliśmy w wielu filmach akcji, taka próba mogła skończyć się upadkiem auta do koryta rzeki.

KMP Jelenia Góra

Jak się okazało, 20-latek z Golfa na łuku drogi, stracił panowanie nad samochodem. W związku z tym, wypadł z drogi i wbił się w barierę mostu. W rezultacie, auto niebezpiecznie zawisło nad korytem rzeki od strony kierowcy. Tylko dzięki szybkiej reakcji policjanta nie doszło tu do dramatu.

Młodzi kierowcy często zapominają, że drogi po deszczu są śliskie. To w połączeniu z ciśnięciem pedału gazu, kończy się czasami w zupełnie nieprzewidywalny dla nich sposób.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News