James May gwiazdą hitu Amazona. Będzie testował włoskie jedzenie i motoryzację [WIDEO]

James May gwiazdą hitu Amazona. Będzie testował włoskie jedzenie i motoryzację [WIDEO]

james may nowy program

Podaj dalej

James May to jeden z trzech znanych i uwielbianych prezenterów The Grand Tour, którego będzie można oglądać w nowym programie. Tym razem wystąpi bez swoich dwóch sławnych kolegów. Pomimo tego,  jak obejrzysz  trailer „Our Man in Italy”, dobrej motoryzacji nie będzie brakowało.

James May będzie smakował Włochy

Nowa seria podróżnicza, w której wystąpi James May, nosi tytuł „Nasz człowiek we Włoszech” i jak nazwa wskazuje, jest kontynuacją serii podróżniczej „Our Man i Japan”. Gwiazda Grand Tour będzie jedynym prezenterem serii i będzie podróżować do najpiękniejszych zakątków tego kraju.

Rzecz jasna, że smakowanie włoskich przysmaków nie ograniczy się tylko do kuchni, bo nie zabraknie również włoskiej motoryzacji. James May uda się w Alpy, na wybrzeże Sycylii i zbada dwa tysiąclecia historii tego pięknego kraju.

james may w italii
Prime Video

Włochy mają w swoim dorobku kilku kultowych producentów samochodów

James May, podróżując po Włoszech, wsiądzie do wielu pięknych samochodów, przejedzie pięknymi trasami i zaprezentuje infrastrukturę drogową. Ta widziała lepsze czasy. Ponadto, jako miłośnik motocykli nie przepuści okazji, by je zaprezentować.

W nowej serii podróżniczej Amazona, dostępnej na Prime Video w ponad 240 krajach, zobaczymy znane włoskie marki samochodów, muzea i Maya podążającego szlakiem dawnych osadników.

Dlatego, warto już dziś pomyśleć o zarezerwowaniu wolnego czasu na człowieka Amazona we Włoszech. Każdy, kto ceni włoską kuchnię, motoryzację i James Maya może liczyć na mnóstwo atrakcji i przydatnych informacji. Nowa podróżnicza seria startuje 15 lipca, to dobry czas na oglądanie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News