Jaki kraj, takie GTA! Trzy policyjne radiowozy, ścigały stare Audi. Kierowca zwijał się jak Najman po przegranej [WIDEO]

Jaki kraj, takie GTA! Trzy policyjne radiowozy, ścigały stare Audi. Kierowca zwijał się jak Najman po przegranej [WIDEO]

Audi i wieliczka GTA

Podaj dalej

Pracowity Dzień Dziecka, mieli policjanci z Wieliczki. Funkcjonariusze, którzy od jakiegoś czasu poszukują sprawcy włamań, natrafili podczas obserwacji terenu na dziwnie zachowującego się mężczyznę. Kierowca Audi, wysiadł z samochodu i zaczął bacznie lustrować posesje. Kiedy policjanci postanowili go wylegitymować, na ulicach Wieliczki, rozegrały się sceny rodem z GTA.

Policjanci podjęli pościg za kierowcą Audi i szło im opornie

Mężczyzna na widok kryminalnych wskoczył do swojego Audi i błyskawicznie odjechał. Policjanci podjęli za nim pościg ulicami Wieliczki, wzywając posiłki. Po chwili już trzy radiowozy funkcjonariuszy z Wieliczki oraz Gdowa, pędziło w pogoni za uciekającym kierowcą.

Kierowca Audi podczas ucieczki, wielokrotnie łamał przepisy i stwarzał realne zagrożenie dla pieszych i kierowców.
Sprawa się skomplikowała gdy na osiedlu Krzyszkowice, radiowóz zajechał mu drogę. Kierowca Audi skręcił w boczną ulicę szutrową i odkrył, że jest ślepa bo prowadzi do prywatnej posesji.

Audi i wieliczka GTA
policja

Mężczyzna zdecydował się sprawdzić właściwości jezdne swojego auta i kontynuował ucieczkę po łące, zaroślami wśród drzew. Jednym słowem przeniósł swoje pościgi z GTA do rzeczywistości. Ta jak wiadomo ma mnie możliwości niż gra, w związku z tym jazda szybko się skończyła

Jak się okazało, 40-latek nie miał zamiaru się poddawać i nie chciał wysiąść z samochodu. W związku z tym, policjanci musieli zbić szybę i wyciągnąć typiarza z samochodu.

Przeszukali samochód i wszystko się wydało

Zatrzymany mężczyzna został przeszukany, podobnie jak jego samochód. To co tam znaleźli, tłumaczy dlaczego tak szybko się zwijał. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Być może sam wcześniej je zażywał, co by tłumaczyło jego zachowanie. Mieszkaniec Krakowa trafił finalnie do aresztu. Za posiadanie środków odurzających, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz ucieczkę, grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Liczne wykroczenia drogowe, również zostaną wzięte pod uwagę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News