Jak zawstydzić właściciela Bugatti? Na to wideo czekali wszyscy [WIDEO]

Jak zawstydzić właściciela Bugatti? Na to wideo czekali wszyscy [WIDEO]

jak zawstydzic wlaciciela bugatti

Podaj dalej

Bugatti Veyron, który debiutował w 2006 roku, podniósł poprzeczkę dla określenia samochodu mianem hypercar. Z mocą prawie 1000 KM i szalonym 8,0-litrowym turbodoładowanym silnikiem W16 znalazł się wśród najpotężniejszych i najszybszych samochód w historii. Tak było, tyle że 15 lat temu. Dziś producent jest znacznie lepszy w tworzeniu wściekłych maszyn, co zobaczysz, gdy obok niego postawisz Bugatti Chiron.

Bugatti Chiron sprawia, że ​​Veyron dziś wygląda jak Volkswagen Jetta

Nowy film udostępniony na kanale YouTube Stradmanpokaże ci jak zawstydzić właściciela Bugatti. Jest mała szansa, że Tobie również uda się to zrobić. Jak wiadomo, tylne światła Chirona niosą przesłanie „Pocałuj mnie na pożegnanie”, ponieważ kiedy spróbujesz je ścigać, zostaniesz pokonany.

Spotkanie dwóch rakiet od Bugatti odbyło się na pasie startowym na dystansie jednej mili. To dobre miejsce, które umożliwia im osiągnięcie trzycyfrowych prędkości.

Veyron generuje moc 1001 KM, podczas gdy Chiron aż 1500 KM. Różnica mocy jest tak duża, jak liczba lat, która je dzieli. Jak wiele może się zmienić w ciągu dekady bardzo dobrze widać na asfalcie.

jak zawstydzic wlaciciela bugatti

Jak zawstydzić właściciela Bugatti? Przyprowadzić szybsze

Kiedy na linii mety spotkają się dwa cuda inżynierii, możesz być pewien wyniku. Bugatti Chiron jest tym, które znika w oddali, gdy Veyron odrywa się od asfaltu.

W momencie kiedy kierowca wcisnął hamulce, Veyron osiągnął prędkość około 305 kilometrów na godzinę. W tym czasie Chiron prawdopodobnie przekroczył granicę 321 km/h, co widać w momencie, kiedy pod koniec wyścigu wciąż oddala się od Veyrona.

Kiedyś Veyron był potężnym cudem inżynierii i marzeniem wielu kierowców. Dziś Chiron pozostawia je daleko w tyle, co nie znaczy, że samochody elektryczne nie zrobią z Chironem tego samego.

Dziś bowiem Bugatti jest własnością Rimaca do spółki z Porsche, co niewątpliwie zaowocuje kolejnym niesamowitym przedsięwzięciem. Zanim to nastąpi Chiron i jego potężne moce muszą nam wystarczyć. Jak zobaczysz na poniższym wideo, nudzić się z nim nie można.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News