Jak nie niedźwiedzie, to traktory. Konstancin ma nową gwiazdę internetów

Jak nie niedźwiedzie, to traktory. Konstancin ma nową gwiazdę internetów

Podaj dalej

W sobotę, przy ulicy Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornej skradziono ciągnik rolniczy. Sprawca wykorzystał fakt, że kluczyki znajdowały się w stacyjce pojazdu.

Ukradł ciągnik
fot. policja Piaseczno

Ukradł traktor i uciekł

W związku z tym, funkcjonariusze Komendy Policji w Konstancinie-Jeziornej wraz ze strażą miejską rozpoczęli sprawdzanie systemu monitoringu miejskiego i ruszyli na poszukiwania złodzieja.

ukradł traktor
fot. Piasecznonews

Życie zaczyna się po 40 tce

Podczas patrolu, na jednej z ulic, funkcjonariusz zauważył skradziony ciągnik. Użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zrobiło na złodzieju żadnego wrażenia. Mężczyzna, który prowadził ciągnik, myślał, że uda mu się uciec. Inni kierowcy, widząc co się dzieje, skutecznie zablokowali przejazd i udaremnili mu ucieczkę. Niestety w czasie brawurowej jazdy godnej GTA, zdążył uszkodzić trzy samochody.

44-letni sprawca kradzieży, został obezwładniony i przewieziony na komisariat. Okazało się, że posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W rezultacie, będzie odpowiadał za kradzież ciągnika, spowodowanie kolizji drogowych oraz  za jazdę bez uprawnień.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News