Idealny prezent na Dzień Kobiet to kamery 360 do samochodu. To jest cholernie bolesne nagranie

Idealny prezent na Dzień Kobiet to kamery 360 do samochodu. To jest cholernie bolesne nagranie

Podaj dalej

Ten odcinek  IdiotsInCar  pozwoli Ci zrobić popcorn w celu kontynuowania oglądania. Najlepszym prezentem na Dzień Kobiet dla bohaterki nagrania, byłyby kamery 360 do samochodu. Wygląda na to, że to beznadziejny przypadek  osoby upośledzonej przestrzennie.

Oglądając to nagranie przez cały czas  krzyczeliśmy wewnętrznie. Order zawodnikowi, który zmierzy się z tą panią, która próbuje  zaparkować przez 30 minut.

Idealny prezent na Dzień Kobiet to asystent parkowania

Zawsze myśleliśmy, że egzamin na prawo jazdy ma na celu sprawdzenie, czy potrafisz przestrzegać zasad ruchu drogowego i manewrować pojazdem na bardzo podstawowym poziomie.

Niestety okazuje się, że to ma się nijak do rzeczywistych wyzwań związanych z prowadzeniem samochodu, takich jak na przykład parkowanie. Jeśli chodzi o niektóre panie, to warto by było egzamin na prawo jazdy przeprowadzać w symulatorze.

Dla wszystkich pań, które sobie nie radzą z tym manewrem najlepszym prezentem na Dzień Kobiet będzie osobisty asystent parkowania. Prawdopodobnie jednak te panie należą do grupy demograficznej, która nie używa kamer.

 

The 30 point turn from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News