Hoonicorn kontra Tesla Model S Plaid. Zobacz jak Lia Block epicko rwie swoją bestię! [WIDEO]

Hoonicorn kontra Tesla Model S Plaid. Zobacz jak Lia Block epicko rwie swoją bestię! [WIDEO]

Tesla vs Hoonicorn

Podaj dalej

Odkąd Tesla Model S zadebiutowała właściciele supersamochodów na całym świecie muszą oglądać jak maszyna Elona Muska niszczy przeciwników w wyścigach drag. Kiedy myślisz, że w odwecie pozostaje tylko Rimac Nevera, do akcji wkracza ekipa Hoonigan ze zdolnym kierowcą. Co z tego wyniknie?

Tesla wprawia w zakłopotanie nawet McLarena ale czy to wystarczy by pobić Hoonicorna?

Dzieło Elona unicestwia najbardziej mocarne maszyny, co oznacza, że Tesla nie ma konkurencji i przeciwko niej wystawia się już zmodyfikowane samochody.

Takie jak na przykład Hoonicorn Kena Blocka. W nowej odsłonie Hoonicorn vs The World za kierownicą szalonego Mustanga zasiada córka kierowcy wyścigowego- Lia Block.

W nowej odsłonie Hoonicorn vs The World za kierownicą szalonego Mustanga zasiada córka kierowcy wyścigowego- Lia Block. Jej przeciwnikiem jest Adam Jorgensen, który ostatnio do listy pokonanych samochodów dopisał zmodyfikowanego McLarena 720S.

Tesla VS Hoonicorn Mustang

Jak wiesz Mustang Blocka ma 1400 koni mechanicznych, a Tesla Model S Plaid ma ich 1020. Pod względem wagi, szala zwycięstwa przechyla się w stronę Hoonicorna pomimo tego, że wcale lekki nie jest. To, czym Tesla kasuje wszystkich, to niesamowite przyspieszenie, bo osiąga setkę w czasie poniżej 2 sekund.

Dlatego wyścig tych dwojga, aczkolwiek nie będzie długi, to emocji w nim nie zabraknie. Twórcy postarali się aż o trzy podejścia. Pierwsze z nich to start z miejsca. Moment, kiedy jeden z członków ekipy opuszcza ręce dając znak do startu, to chwila kiedy Jorgenesen nie wytrzymuje presji i wyskakuje trochę za wcześnie. To nie wystarcza i zostaje pożarty przez moc Hoonicorna, który kończy wyścig o prawie trzy długości samochodu szybciej.

W drugiej rundzie wprowadzono nieco zmian i samochód Elona mógł coś pokazać. Decydujące trzecie starcie, to najlepszy wyścig,  jaki ostatnio widziałeś, a Lia daje prawdziwy popis umiejętności.  Hoonicorn dosłownie wciąga asfalt.

Kto wygrał? Tylko jeden z nich znalazł przepis na wygraną i efektownie zgarnia koronę. Czy jest to ten szybszy? Sprawdź sam.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News