Grażyna pisała sms-y do kochasia, prowadząc autobus. Zapatrzona w telefon, wydzwoniła w samochód aż dziadkowi poszła szczęka[WIDEO]

Grażyna pisała sms-y do kochasia, prowadząc autobus. Zapatrzona w telefon, wydzwoniła w samochód aż dziadkowi poszła szczęka[WIDEO]

Podaj dalej

Kierowcy z telefonami w ręku, pomimo oficjalnego zakazu to wciąż częsty obrazek. Samochód i chwila nieuwagi to recepta na kłopoty, ale dopóki nie wydarzy się nic złego wielu ryzykuje, zwłaszcza gdy nie ma w pobliżu policji.

Zegar Zagłady daje ludzkości 100 sekund!

To nagranie przedstawia jedną z wielu sytuacji, gdy korzystanie podczas jazdy z telefonu, przyczyniło się do spowodowania kolizji a nawet uszczerbku na zdrowiu pasażerów. Kobieta, która jest bohaterką filmu straciła pracę.

Zapatrzona w telefon, wydzwoniła w samochód

Kamera umieszczona w autobusie zarejestrowała poczynania kierowcy podczas jazdy. Kobieta pochłonięta konwersacją, bez przerwy zerka w telefon odczytując kolejne wiadomości. Na efekt nie trzeba było długo czekać.

Ruszając ze świateł, nie zwróciła kompletnie uwagi na to co sygnalizował już wcześniej kierowca Golfa. W rezultacie samochód, trafiony w tył przez autobus wpadł na sąsiednią jezdnię. Sądząc po odgłosach jakie wydawał z siebie jeden z  pasażerów autobusu, kolizja nie pozostała bez konsekwencji na jego zdrowiu.

W rezultacie swoich poczynań, kobieta straciła pracę, ale w zamian zyskała dużo wolnego czasu na pisanie wiadomości. Miejmy nadzieję, że wyciągnęła z tej sytuacji stosowne wnioski.

 

 

Phones.. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News