Gorący towar od Audi wyszpiegowany na treningu [wideo]

Gorący towar od Audi wyszpiegowany na treningu [wideo]

Audi RS3 Sedan

Podaj dalej

Oferta speedhunterów od Audi poszerzyła się  o kilka nowych modeli. Do ekipy Audi Sport dołączyły RS Q3 i RS Q8. Tymczasem zza rogu wyskoczy już za chwilę nowe RS 3 sedan.

Poznaliśmy już nowe S3, z dwulitrowym silnikiem generującym moc 306 KM. Model RS 3 nie powinien znacząco odbiegać wyglądem, ale lepiej zabrzmi i jeszcze lepiej przyspieszy.

Audi RS3 2021
Foto Motor1

Trening czyni mistrza

Najnowsze oblicze modelu krążyło zakamuflowane w sieci już od jakiegoś czasu. Jak to bywa w stylu Audi, standardowa trójka to prawdziwy sleeper. Najmocniejsze wydanie RS doposażone w szersze nadkola, większe koła, złowrogie wloty powietrza oraz  owalne końcówki wydechu, ma pazur. Gorącego hot hatcha przyłapano  na torze Nurburgring. Kamuflaż wydaje się już  pozbawiony sensu.

Kiedy klienci sami sprawdzą to danie główne?

Wielbiciele ciągle pięknie brzmiącej pięciocylindrówki, nie będą długo czekać. Dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu Audi Sport, Frank Michl, w czerwcu  zapowiadał, że potrzeba jeszcze kilku miesięcy. Soczysta 2,5 litrówka według plotek, będzie mieć wersję Performance. Ta zasiadająca na najwyższym szczeblu drabiny trójka, ze swoją mocą 450 KM będzie próbować zastraszyć konkurenta, ze stajni Mercedesa. Światowa premiera modelu jeżeli nie pod koniec roku, powinna nastąpić w pierwszych miesiącach 2021 r.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News