Fatalny błąd motocyklisty, okazał się brzemienny w skutkach. Kierowca diesla, który go uratował sam trafił do szpitala

Fatalny błąd motocyklisty, okazał się brzemienny w skutkach. Kierowca diesla, który go uratował sam trafił do szpitala

Podaj dalej

Wypadek drogowy, do którego doszło w poniedziałek rano na obrzeżach Hajdarabadu(Indie) został uchwycony przez kamerę. Kierowca ciężarówki chcąc oszczędzić życie dzbana na motocyklu, doprowadził do wypadku.

Nagranie z wypadku, który wydarzył się przy bramce płatniczej Himayat Sagar w Rajendranagar, obiegło internet. Motocyklista, który postanawia wjechać tuż przed rozpędzoną ciężarówkę, twierdził że jej nie zauważył. W rezultacie  tylko on wyszedł z tego bez szwanku.

Kierowca diesla w ostatniej chwili skręcił, chcąc uniknąć tragedii

Wideo nie pozostawia złudzeń. Nie wszyscy powinni wsiadać na motocykle. Bohater tego filmu, jest jednym z nich. Internauci są w tym zgodni, że ten człowiek powinien raz na zawsze stracić możliwość poruszania się na dwukołowcu, a najlepiej jak będzie chadzał tylko pieszo.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Nagranie w którym postanawia wyjechać wprost pod koła rozpędzonej ciężarówki, to przykład totalnej głupoty. Kierowca ciężarowego diesla, chcąc uniknąć  rozjechania motocyklisty, ostro  skręcił na przeciwległy pas. Tam niestety doszło do zderzenia z nadjeżdżającą ciężarówką.

Obaj kierowcy ciężarówek  zostali ranni, a cymbał motocyklista wyszedł z zajścia bez szwanku. Na sprawiedliwość czeka w areszcie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News