Elon! Elon Musk, gdzie jest samochód dla mojej żony?! Beneil Dariush zamówił Teslę i właśnie skończyła mu się cierpliwość [WIDEO]

Elon! Elon Musk, gdzie jest samochód dla mojej żony?! Beneil Dariush zamówił Teslę i właśnie skończyła mu się cierpliwość [WIDEO]

elon musk gdzie jest moj samochód

Podaj dalej

Nowe Tesla Model S i Model X mają spore opóźnienia w produkcji. Media w większości milczą na ten temat. Nie wszyscy klienci są cierpliwi, o czym przekonał się Elon Musk, gdy podczas konferencji prasowej transmitowanej przez telewizję,  Beneil Dariush zwycięzca sobotniej gali UFC262, wezwał go by wydał mu zamówiony samochód.

Znany zawodnik MMA jest fanem Tesli

O opóźnieniach dostaw Tesli zrobiło się głośno, gdy Beneil Dariush zwycięzca sobotniej gali UFC262, wezwał Elona Muska do wydania zamówionego samochodu.

Dariush odniósł największe zwycięstwo w swojej karierze. Zawodnik MMA zdominował w walce swojego przeciwnika, Tony’ego Fergusona.
Dzięki swojej wygranej, Dariush skutecznie przedłużył swoją zwycięską passę do imponujących siedmiu meczów.

Zawodnik MMA czeka na samochód

Wziął mikrofon do ręki i zapytał – Elon Musk, gdzie jest mój samochód ?!

Podczas wywiadu po walce z Joe Roganem, Dariush zdecydował się wezwać publicznie Elona Muska. Przemawiając do mikrofonu, zawodnik UFC przypomniał mu, że jego zamówienie na samochód jest grubo opóźnione.

„Chcę kogoś zawołać. Joe, chcę zawołać twojego kumpla. Elon, Elon Musk, gdzie jest samochód mojej żony, bracie?! Czekałem sześć miesięcy. Urodziło mi się dziecko, potrzebuję dobrego samochodu. Muszę… Muszę chronić moją córkę. Elon! Dajcie mi mój samochód! ” Powiedział Darius

Jak wyjaśnił zawodnik, Tesla to rzekomo najbezpieczniejszy samochód dla rodziny i dlatego dokładnie taki zamówił. Jednak jak stwierdził, sześć miesięcy czekania na samochód, to sytuacja, która graniczy z brakiem szacunku.

„W grudniu zamówiłem samochód. Stary, zamówiłem najbezpieczniejszy samochód, jak mi powiedzieli. To najlepszy samochód dla ciebie, twojej ciężarnej żony. A ja wciąż czekam. Elon, stary, o co chodzi stary? Powiedziałeś mi marzec. Zbliżamy się do czerwca. Chcę mój samochód. Common, stary. Jestem wielkim fanem, ale to brak szacunku ”

Nie wiadomo jaki dokładnie model Tesli, zamówił bojownik UFC. W związku z tym, że odniósł się do najbezpieczniejszego samochodu, a  termin dostawy to marzec 2021 r. być może zamówił Model X.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Elon Musk odpowiedział na jego wezwanie, umieszczając post na Twitterze. Wiadomość brzmiała – „wkrótce się pojawi”, a dyrektor generalny Tesli dodał przeprosiny, stwierdzając, że „przeprasza za opóźnienie”.

Wszyscy oczekujący na dostawy mają nadzieję, że Musk dotrzyma obietnicy. Ekscytacja związana z dostawami nowego Modelu S i Modelu X , jest ogromna. Oba rzekomo uosabiają to, co Tesla ma najlepszego do zaoferowania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News