Dzban nie wiedział, że ze Skodziarzem się nie zadziera? Chciał bezczelnie ukraść mu samochód. Akcję na myjni nagrała kamera monitoringu

Dzban nie wiedział, że ze Skodziarzem się nie zadziera? Chciał bezczelnie ukraść mu samochód. Akcję na myjni nagrała kamera monitoringu

Podaj dalej

Do bezczelnej próby kradzieży Skody, doszło w miniony piątek, na jednej z myjni samochodowych we Wschowie. Moment w którym złodziej próbuje ukraść samochód, zarejestrowała kamera monitoringu.

TikTok – najpopularniejsze profile na świecie (1-5)

Właściciel  Skody korzystając z dobrej pogody, postanowił ją umyć. Nie wiedział, że cały czas obserwuje go mężczyzna spacerujący obok.

Złodziej wykorzystał sytuacje i postanowił ukraść mu samochód

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna przebywał w okolicach myjni od dłuższego czasu. Nie wiadomo dlaczego zainteresował się akurat niebieską Skodą, ale od momentu kiedy wjechała na jedno ze stanowisk myjni samochodowej, nie spuszczał jej z oczu. Całą akcję zarejestrowała kamera monitoringu.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

38-latek podszedł do auta od strony kierowcy w momencie, kiedy właściciel Skody mył auto po stronie pasażera. Złapał za klamkę i kiedy stwierdził, że samochód jest otwarty wskoczył za kierownicę. W związku z tym, że kluczyki  znajdowały się w stacyjce, złodziej usiłował opuścić myjnię.

Czujny właściciel szybko zareagował i wskoczył do auta na miejsce pasażera. Po krótkiej szarpaninie, kilka metrów za myjnią właścicielowi udało się odebrać kluczyki.

Nigdy nie zadzieraj ze skodziarzem

Właściciel Skody po raz kolejny zachował zimną krew i  zaalarmował Policję. Podał szczegółowo rysopis co w rezultacie pozwoliło na błyskawiczne działanie  policjantów.

Po chwili 38-latek był już w rękach funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu. W minioną sobotę Sąd Rejonowy we Wschowie przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej we Wschowie i podjął decyzję o tym, że posiedzi tam jeszcze trzy miesiące.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News