Dwayne „The Rock” Johnson stracił swojego ukochanego Forda Raptora. Co się stało? Musisz to zobaczyć [WIDEO]

Dwayne „The Rock” Johnson stracił swojego ukochanego Forda Raptora. Co się stało? Musisz to zobaczyć [WIDEO]

dwayne johnson podarował samochód

Podaj dalej

Dwyane „The Rock” Johnson już nie ma swojego ukochanego Forda Raptora F-150. Decyzja jaką podjął, zaskoczyła wszystkich. Podjął ją podczas przygotowywania świątecznego pokazu filmu Red Notice, któy przygotował dla fanów.

Dwayne Johnson zaskoczył fanów na pokazie najnowszego filmu

Świąteczna atmosfera udziela się wszystkim, którzy śledzą Instagram Dwayna Johnsona. Aktor postanowił totalnie zaskoczyć fanów na pokazie swojego najnowszego filmu Red Notice, jaki dla nich zorganizował.

Kiedy obejrzysz to nagranie, nie będziesz miał wątpliwości, że to najlepsza świąteczna opowieść, w jakiej udało mu się wystąpić zarówno w roli reżysera, jak i aktora. Jak napisał, do realizacji jego pomysłu pierwotnie miało posłużyć Porsche Taycan, które wystąpiło w filmie Red Notice. Niestety producent odmówił.

Niespodzianka jaką „The Rock” przygotował dla superfana, tym samym stanęła pod znakiem zapytania. Jak się okazuje, w sumie dobrze się stało, gdy weźmiesz pod uwagę, jakie trudności ze wsiadaniem do Porsche miał Dwayne Johnson.

dwayn johnson oddaje forda raptora

Aktor stracił ukochanego Forda Raptora. Trafił do kogoś wyjątkowego

Dwayne Johnson chciał zrobić dobry uczynek dla kogoś wyjątkowego. Jak wyjaśnił na Instagramie, plan był nieco inny, ale gdy nie wypalił, nie zamierzał zrezygnować.

Moim pierwotnym pomysłem było podarowanie Porsche Taycan, którym jeżdżę w filmie Red Notice. Skontaktowaliśmy się z Porsche, ale oni odmówili. Jeśli uważasz, że to odpowiedź w stylu Grincha, cóż, z pewnością mają inne plany dotyczące elektrycznego samochodu sportowego.

Jako ambasador marki Ford i właściciel kilku samochodów od GM, postanowił oddać swojego ukochanego Forda F-150 Raptora, który idealnie pasuje do kogoś takiego jak The Rock.

Raptor Johnsona ma vidlaste V6, które współpracuje z 10-biegową automatyczną skrzynią biegów i posiada kilka ulepszeń. W filmie często go nazywa swoim „dzieckiem” ale mimo to rozstaje się z nim bez żalu. Ma ku temu ważny powód.

Samochód trafił do wyjątkowego człowieka, weterana amerykańskiej Navy, który obecnie opiekuje się kobietami dotkniętymi przemocą domową i swoją 75-letnią mamą. Jak zobaczysz,  Oskar Rodriguez zupełnie się tego nie spodziewał. Kiedy Dwayn Johnosn dziękował mu za pomoc jakiej udziela wszystkim,  płakał ze wzruszenia.

Co teraz godnie zastąpi Forda F-150 Raptora w garażu Johnsona? Jesteśmy szalenie ciekawi. Jedno jest pewne, nie będzie to nic ze stajni Porsche.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez therock (@therock)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News