Dramatyczna walka o życie. Wyładowany towarem ciężarowy diesel, traci hamulce przy 160 km/h

Dramatyczna walka o życie. Wyładowany towarem ciężarowy diesel, traci hamulce przy 160 km/h

Podaj dalej

Taka sytuacja, to koszmar każdego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna przeżył dramat, gdy jego wielki załadowany towarem diesel,  stracił hamulce na trasie pełnej zakrętów, a licznik wskazywał prędkość 160 km/h.

Ten film zamieszczamy wyłącznie po to, by stanowił obraz sytuacji jakie mogą cię spotkać gdy wsiądziesz za kierownicę. Kierowca ciężarówki miał wsparcie, ze strony funkcjonariuszy policji, którzy go asekurowali i udzielili pierwszej pomocy.

Załadowany diesel stracił hamulce i pomknął prędkością z 160 km/h

Zamieszczony na YouTube film, obrazuje bardzo niebezpieczną sytuację. Każdy kierowca określiłby to mianem największego koszmaru jaki może go spotkać za kierownicą. Szczególnie niebezpiecznie robi się gdy siedzimy za kierownicą załadowanej towarem ciężarówki. Kręta droga, która prowadzi w dół  to najgorsze co może się trafić w tej sytuacji.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

To najdłuższe 5 minut filmu jakie oglądałeś, a ciśnienie nie raz ci podskoczy. Kierowca wykazał się ogromnym doświadczeniem i to co zrobił w tej sytuacji jest po prostu epickie. Zwłaszcza, że jest wiele momentów w tym filmie kiedy myślisz, że to już koniec i wielki diesel rozpadnie się zaraz na kawałki grzebiąc kierowcę.

Za kierownicą tego zestawu zasiadł prawdziwy szeryf.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News