Dramat na drodze. Chciała sprawdzić co się stanie, kiedy wyjmie mu kluczyk ze stacyjki podczas jazdy. Samochód przestał reagować

Dramat na drodze. Chciała sprawdzić co się stanie, kiedy wyjmie mu kluczyk ze stacyjki podczas jazdy. Samochód przestał reagować

Podaj dalej

Ludzie czasami zadziwiają swoimi głupimi pomysłami. Najgorsze co można zrobić to pozbawić samochód kluczowych funkcji w trakcie jazdy. Wyjęcie  kluczyków ze stacyjki, podczas gdy auto jest w ruchu to najbardziej durny pomysł, którego konsekwencje są poważne.

Dzisiaj dzień bez smartfona przyklejonego do ręki, to dzień stracony. Kierowcy często prowadząc samochód, potrafią pisać sms-y, bawić się w nagrywanie filmików albo pomimo zakazu prowadzić namiętne konwersacje. Kobieta, która postanowiła zrobić psikusa swojemu chłopakowi i nagrać całe zdarzenie, nie miała kompletnie pojęcia na co się decyduje.

Samochód bez wspomagania powoduje wypadek

Na nagraniu z kabiny rozpędzonego samochodu, widzimy dwie osoby z których jedna to młody chłopak siedzący za kierownicą. Ten jest skupiony na jeździe, podczas gdy pasażerka najwyraźniej się nudzi, bo stroi miny do telefonu a później kieruje kamerę telefonu na kierowcę. Domyślamy się, że coś knuje ale takiego finału nikt się nie spodziewał.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Końcówka nagrania sugeruje, że efektem utraty wspomagania kierownicy i hamowania była kolizja i wypadek.

Gdyby głupota miała skrzydła, ta laska latałaby jak gołębica.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News