Diesel wpadł na cmentarz, ofiarą padło 9 nagrobków! Kierowca zdemolował ogrodzenie

Diesel wpadł na cmentarz, ofiarą padło 9 nagrobków! Kierowca zdemolował ogrodzenie

Podaj dalej

Kierowca Volkswagena Passata w nocy z soboty na niedziele, staranował mur otaczający cmentarz. To pierwszy przypadek kiedy sprawca tak spieszy się na drugi świat, że od razu wybiera miejsce docelowe.  W związku z tym nie dziwi fakt, że nie dysponował pełnią władz umysłowych.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło dziś w nocy we Wronkach (Wielkopolskie). Kierowca passeratii jest obcokrajowcem, a wyczyn niewątpliwie jest skutkiem spożycia alkoholu.

Volkswagen diesel na cmentarzu kierowca pijany
OSP Wronki

„Lotny” diesel

Informację o nietypowym wypadku ujawnili w niedzielę strażacy OSP we Wronkach. Do zdarzenia doszło w niedzielną noc, tuż przed godziną 3 rano. Samochód z nieznanych przyczyn staranował płot cmentarza przy ulicy Sierakowskiej. W dalszej części dnia poznaliśmy okoliczności tego widowiskowego wjazdu.

Za kierownicą samochodu zasiadał 21-letni obywatel Ukrainy. W związku z tym, że nikt normalny nie spieszy się aż tak na cmentarz policjanci postanowili sprawdzić trzeźwość kierowcy. Niespodzianek nie było, bo wynik wyniósł 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Volkswagen diesel na cmentarzu kierowca pijany
OSP Wronki

Kierowca Passerati  zniszczył 9 nagrobków

Policjanci na miejscu wypadku zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Funkcjonariusze  zabezpieczyli Volkswagena Passata 21-latka. Sprawca zniszczenia 9 nagrobków i ogrodzenia został zatrzymany. Sprawę wyjaśnia Komisariatu Policji we Wronkach

Volkswagen diesel na cmentarzu
mojewronki.pl

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News