Dacia rusza ze zmianami i pokazuje zwiastun nowego Dustera. Teraz to będzie hicior [WIDEO]

Dacia rusza ze zmianami i pokazuje zwiastun nowego Dustera. Teraz to będzie hicior [WIDEO]

Dacia duster zwiastun

Podaj dalej

W historii budżetowej marki Dacia, otwiera się całkiem nowy rozdział. Zmiany obejmują nie tylko nowe logo ale i zupełnie nową tożsamość.

Ostatnie miesiące na rynku samochodowym, to ogromna akcja związana z elektryfikacją producentów. Gdzie nie sięgnąć wzrokiem, producenci informują o swoich planach elektryfikacji modelów. Dacia ujawniła swoją koncepcję modelu Bigster, kilka miesięcy temu. Teraz doczekaliśmy się oficjalnej premiery nowego logo.

Dacia z nowym logo i nową tożsamością

Oficjalny debiut logo i jednocześnie zwiastun nowego modelu Dacia Duster, otwierają w historii budżetowego producenta, zupełnie nowy rozdział.

Rumuński producent, niewątpliwie znalazł swoje miejsce na rynku i rzeszę klientów, dla których tanie i nieźle wyposażone samochody, są świetną propozycją.

Przyszłość to jednak coś więcej niż niskie ceny zakupu. Producent zamierza dostarczać nie tylko auta mieszczące się w budżecie słabiej zarabiających klientów, ale także bardziej nowoczesne i lepiej wykonane. Logo ma zatem znaczenie nie tylko wizualne ale niesie za sobą ukryty przekaz.

Litery D i C oraz napis Dacia zaprezentowany na filmie poniżej,  łączą się w spójną całość. Proste linie i ostre kąty, nawiązują do prostego  i oszczędnego sposobu myślenia pod kątem samochodów, a połączone ze sobą litery, oznaczają wspólną silną więź. Zmiana kolorystyki na khaki green ma odzwierciedlić bliższy kontakt z naturą. Gamę kolorystyczną uzupełni kolor pomarańczowy i odcienie zieleni.

Nowe modele Dacia będą się pojawiać stopniowo, pierwszy w połowie 2022 roku

Dacia zamierza stopniowo wprowadzać zmiany. W związku z tym, pierwszy samochód z nowym logo, zobaczymy w przyszłym roku. Najbliższe miesiące producent przeznaczy na kampanię marketingową, promując wizerunek w broszurach i reklamach, które trafią do mediów.

Odświeżona wersja Daci Duster już jest. Zwiastun modelu, przy okazji prezentacji nowego logo, pojawił się w najnowszym filmie, opublikowanym na kanale YouTube producenta.

Warto ten kanał subskrybować, bo marka jeszcze nie jednym nas zaskoczy.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News