Dacia oferuje klientom za darmo niezwykłą usługę, jakiej nie ma nikt. Powód jest jeden [WIDEO]

Dacia oferuje klientom za darmo niezwykłą usługę, jakiej nie ma nikt. Powód jest jeden [WIDEO]

dacia oferuje usluge mysia blotem

Podaj dalej

Kiedy Dacia zleca badania wśród swoich klientów, możesz być pewien, że wyciągnie z nich wnioski. Mało tego, zaproponuje coś, czego nie oferuje żadna marka. Tak jest w przypadku ankiety na temat Dustera.

Dacia zapytała klientów o jazdę w terenie i wyszło trochę słabo

Budżetowa marka cieszy się powodzeniem wśród klientów, bo jako jedyna Dacia oferuje wiele za tak niewiele. Niedawno marka zleciła badania wśród brytyjskich klientów na różne tematy związane z przygodą. Wyniki nie wypadły zachęcająco.

Jak się okazuje, nie korzystają w pełni z tego co oferuje im napęd na cztery koła, bo ponad jedna trzecia ankietowanych przyznała, że jedyne zmagania w terenie to przejazdy przez progi zwalniające, gdy odwożą dzieci do szkoły.

Ponadto tylko jeden na dziesięciu ankietowanych Brytyjczyków jest żądny przygód w terenie za kierownicą Dacii. Z tysiąca badanych klientów tylko 17% ma ochotę nieco odważniej pojeździć w terenie i wykorzystać napęd 4×4. Prawie 20% przyznało, że nigdy nie jeździło Dacią w terenie.

W związku z tym marka wpadła na niecodzienny pomysł jak to zmienić i oferuje wyjątkową usługę, jedyna taką na świecie.

Dacia myjnia błotna
foto: Dacia

Dział reklamy zaprasza klientów do skorzystania z nieco innej „myjni”

Dział marketingu Dacii biorąc pod uwagę ankietę, z której jasno wynika, że jej klienci myją przynajmniej raz w tygodniu samochód i w większości nie jeżdżą nim w terenie, wpadł na niecodzienny pomysł.

Otworzył myjnię, która oferuje „mycie błotem” i w ten sposób chce zasiać wśród Brytyjczyków, żądzę przemierzania terenów poza asfaltem. To nie znaczy, że zachęca do brudzenia samochodów i niszczenia powłoki lakierniczej, bo nakłada błoto „umiejętnie”.

Wszyscy chętni mogą się zgłaszać do filii Dacii London West 18 stycznia, w godzinach 11-14. Jedyne czego potrzebujesz to zarejestrować się na stronie online do 12 stycznia br.
Zespół ma nadzieję, że namówi kierowców na wyprawy. Dziś większość z nich wybiera się Dacią nad morze, ale musi pamiętać, że jazda po plaży nie zawsze może być miłym wspomnieniem. Na drugim miejscu są wypady na wieś.

Dla chętnych na przygodę w Wielkiej Brytanii, Dacia przygotowała ofertę z „listą muszelek”. Zachęca do m.in dzikiego biwakowania w Dartmoor w Devon, lekcje surfingu na Fistral Beach, kajakarstwo morskie w północnej Walii, trekking w Northumberland.

Dacia Duster jak widziałeś tutaj, świetnie się sprawdza w terenie nawet w wersji fabrycznej. To jednak nie tylko to czyni ją najpopularniejszym SUV-em, bo jak wiadomo jest najtańszą propozycją w tej klasie samochodów.

Czy te działania marketingowe odniosą skutek i zachęca właścicieli do tego, by chcieli brudzić swoje samochody w terenie? Nie wiadomo. My nabraliśmy chęci po obejrzeniu poniższego wideo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News