Co za widok! Kierowca osobówki, holował przez miasto wielkiego diesla

Co za widok! Kierowca osobówki, holował przez miasto wielkiego diesla

audi holuje tira

Podaj dalej

Dla pojazdów z napędem na cztery koła,  istnieje niewiele przeszkód. To nagranie zaś potwierdza, że jest napęd który da radę w holowaniu wielkiego diesla zimą. Z pomocą kierowcy ciężarówki bowiem, ruszył samochód z napędem quattro właściciela niemieckiej firmy Industriemontagen Justin Wirkner.

Usługę holowania bez jakiegokolwiek wynagrodzenia, wykonują nieliczni. Zwłaszcza gdy przychodzi wyciągać z opresji ciężarówkę, samochodem osobowym. Ponadto nie każdy odważy się to zrobić.

Holował wielkiego diesla, fani Daci Duster są zazdrośni

W poniedziałek w miejscowości Bautzen (Niemcy), mieszkańcy byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Jeden z nich postanowił nagrać cała tę sytuację. Rzadko się bowiem zdarza, zobaczyć jak samochód osobowy, holuje przez miasto wielki i ciężki ciągnik z naczepą. Samochodu użyczył lokalny przedsiębiorca, tym samym zyskując  sympatię za odwagę i chęć niesienia pomocy.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Kierowca Audi A6 podjął się ciężkiego zadania dla skrzyni biegów samochodu. Napęd na cztery koła marki chociaż legendarny, chwilami stawiał pod znakiem zapytania fakt, czy podoła zadaniu wyciągnięcia z opresji kierowcy wielkiego ciężarowego diesla. Nagranie robi spore wrażenie, ale w komentarzach poza komplementami, pada również wiele złośliwych uwag.

Jesteśmy ciekawi, czy wynikają one jedynie z niechęci do marki samochodu widocznego  na filmie. W publikacji chodzi jedynie o chęć niesienia pomocy, niezależnie od ryzyka z jakim się wiąże.

Napędu quattro reklamować nie trzeba, jest legendą wśród fanów motoryzacji.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News