Co za patol! Kierowca wysiadł z baseballem i rzucił się na jej samochód

Co za patol! Kierowca wysiadł z baseballem i rzucił się na jej samochód

Podaj dalej

Przemoc na drodze nie jest mile widziana, tym bardziej gdy ma rzekomo służyć jako narzędzie do wymierzania sprawiedliwości. Ten kierowca nie przewidział jednak, że jego popisy obejrzy nie tylko policja.

Jak twierdzą funkcjonariusze policji z Marion County (USA), na zachowanie mężczyzny wobec kobiety mógł mieć wpływ wcześniejszy  incydent na drodze. Wiadomo, że niektórzy ogólnie źle znoszą obecność innych kierowców na drodze.

Kierowca Mustanga myśli, że jest twardzielem

W komentarzach pod postem na Facebooku wrze, bo taka agresja wobec kobiety budzi ogólne potępienie. W tym regionie, niektórzy wożą broń w samochodzie i zastanawiają się co byłoby gdyby ta sytuacja dotyczyła ich osoby.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Mężczyzna, który wcześniej miał jakiś zatarg z kobietą na drodze, przesiadł się z samochodu jaki prowadził do niebieskiego Mustanga. Być może miało to na celu, nie wzbudzanie podejrzeń kobiety. Pojechał za nią na stację paliw i tam postanowił z wściekłością zaatakować.

Z wypiętą klatą i baseballem w ręku, rzucił się na jej samochód.

Płacą w gotówce za informacje o zbirze

Sprawy zaszły za daleko, więc policja wyznaczyła nagrodę gotówkową, za cenne informacje dotyczące dzbana w Mustangu. Opublikowany film udostępniono w lokalnym portalach informacyjnych i  social media.

Z niebieskim Fordem Mustangiem ciężko będzie się ukryć, tym bardziej jeżeli ma tylko V6 pod maską.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News