Co trzeba mieć w głowie, by lać diesla do reklamówki?! Ten film jest tak głupi, że aż nierealny

Co trzeba mieć w głowie, by lać diesla do reklamówki?! Ten film jest tak głupi, że aż nierealny

Podaj dalej

Pracownicy stacji paliw, widzieli już wiele rzeczy. Było palenie papierosów, porywanie dystrybutorów ale nikt jeszcze nie tankował diesla do reklamówki. To nagranie z kamery telefonu świadka zdarzenia, jest po prostu niewiarygodne.

Co trzeba mieć w głowie, aby wymyśleć taki sposób na zrobienie zapasów paliwa do samochodu? Tego nie wiemy. Umysł ludzki jak widać jest nieodgadniony, a w trosce o własny lepiej nie usiłować zrozumieć tego irracjonalnego zachowania kobiety.

Kobieta tankowała diesla do foliowej reklamówki

Całe zajście nagrał jeden z kierowców, który był świadkiem tego wyczynu. Dobrze wiedział, że jeżeli tego nie nagra nikt mu w opowieści nie uwierzy. I słusznie, bo ciężko uwierzyć nawet własnym oczom.

Przedsiębiorcza kobieta zaś ze stoickim spokojem leje paliwo do reklamówki, a gdy ta pęka wkłada ją w następną by zataszczyć do bagażnika samochodu. Następnie niczym nie wzruszona rusza pod dystrybutor z kolejną.

Ciężko sobie wyobrazić potencjalne skutki tego durnego pomysłu. Mamy nadzieję, że jednak ktoś zareagował zanim ten scenariusz stał się realny.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News