Co to za cepy jeżdżą tymi boltami? Obczajcie mistrzunia

Co to za cepy jeżdżą tymi boltami? Obczajcie mistrzunia

Podaj dalej

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś przed południem, na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Wypadek Lublin
fot. Lublin112

Kierowca toyoty poruszający się od strony al. Unii Lubelskiej w kierunku ul. Lwowskiej, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku tego manewru, doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym nissanem, który poruszał się w kierunku Zamościa. W rezultacie, jadący prawidłowo samochód dachował.

Kierowca Toyoty trafił do szpitala

Całe zdarzenie nagrał samochodowy rejestrator w aucie kierowcy, który czekał na zmianę świateł przed rondem. Podejrzewa, on że prawdopodobnie kierowca toyoty spojrzał na kolejny sygnalizator, dla zjeżdżających z ronda. Ta pomyłka słono kosztowała.

Wypadek Lublin
fot. Lublin112

Zdarzenie zarejestrował wideo rejestrator

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Funkcjonariusze będą wyjaśniać, co miało wpływ na to, że kierowca zdecydował się na jazdę na czerwonym świetle.

Wypadek Lublin
fot. Lublin112

Według opinii mieszkańców Lublina, firma świadcząca usługi transportowe ma wyjątkowy niefart, w kwestii ogarniętych kierowców.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News