Chcesz przejechać się Bugatti Chiron? Jest na to sposób [WIDEO]

Chcesz przejechać się Bugatti Chiron? Jest na to sposób [WIDEO]

bugatti road show

Podaj dalej

Saint-Tropez to wyjątkowe miejsce, które znają nie tylko najbogatsi i sławni. To tutaj Bugatti organizuje „Summer Road Show”, od połowy lipca do połowy sierpnia. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć te wyjątkowe maszyny, w tym wspaniałe Bugatti Chiron Super Sport.

Oferują przejażdżki egzotycznymi modelami Bugatti po Francuskiej Riwierze

Jeśli uda ci się znaleźć na liście gości, masz szansę osobiście doświadczyć i przetestować te doskonałe maszyny. Podróż przebiega wokół Saint-Tropez, przez Ramatuelle i obok plaży Pampelonne. Cała przejażdżka trwa około godziny.

Podczas organizacji wydarzenia „Summer Road Show”, Bugatti ściśle współpracuje z władzami lokalnymi, firmami turystycznymi, luksusowymi hotelami i restauracjami.

W trosce o bezpieczeństwo w czasie pandemii COVID-19, personel po każdym kierowcy Bugatti dezynfekuje pojazd. Wszystkie powierzchnie Bugatti Show Truck, w tym taras na dachu i salon konfiguracyjny, są regularnie poddawane dezynfekcji. Ponadto wszyscy pracownicy codziennie przechodzą testy.

bugatti chiron

W tym roku goście będą mogli sprawdzić możliwości wspaniałego Bugatii Chiron Super Sport. Model trafi do produkcji na początku 2022 r.

Tak samo ekscytująca jest wersja Pur Sport, która posiada kilka modyfikacji i potrzebuje 2,3 sekundy, aby rozpędzić się do 100 km/h. Model osiąga prędkość maksymalną 300 km/h w czasie zaledwie 12 sekund. Prędkość maksymalną Pur Sport ograniczono do 350 km/h, a 8-litrowy silnik W16 z czterema turbosprężarkami rozwija szaloną moc 1500 KM.

Chiron Sport z dostrojonym podwoziem i ulepszonym zawieszeniem, jest również dostępny do jazd w czasie letniego wydarzenia organizowanego przez producenta. To ostanie takie wydarzenie, zanim do oferty nie trafią elektryczne wersje sportowych samochodów. Na początku miesiąca marka należąca do Volkswagena, trafiła do chorwackiego Rimaca.

Jak wyglądają te wspaniałe samochody, na urokliwych trasach Francuskiej Riwiery, zobaczycie poniżej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News