Bugatti Chiron pędzi po niemieckiej autostradzie z rekordową prędkością. To nie samochód, to rakieta! [WIDEO]

Bugatti Chiron pędzi po niemieckiej autostradzie z rekordową prędkością. To nie samochód, to rakieta! [WIDEO]

bugatti-chiron-pędzi autostradą

Podaj dalej

Kiedy masz w garażu genialne Bugatti Chiron, przekraczanie limitów prędkości może wejść w nawyk i zapragniesz mieszkać blisko niemieckiej autostrady. Wszystko dlatego, że nie ma na niej limitów prędkości. Właściciel tego samochodu to doświadczony kierowca, który w tym genialnym wideo sięga po maksymalne osiągi Chirona.

Będziesz to oglądał wiele razy. Bugatti Chiron jest obłędne

Być może uznasz, że jazda z maksymalną prędkością po publicznych autostradach to niebezpieczny pomysł, ale to Bugatti Chiron ma rozsądnego właściciela. Czeski biznesmen to doświadczony kierowca, który nie pierwszy raz biegnie sprintem po niemieckiej autostradzie, pozbawionej limitów prędkości.

Film, który udostępnił na swoim kanale YouTube rozpala do czerwoności zmysły wszystkich fanów motoryzacji. Każdy z nich, gdyby posiadał w garażu Bugatti Chiron chciałby codziennie doświadczać jego możliwości. Jego właściciel robi to regularnie, co jest zrozumiałe gdy weźmiesz pod uwagę ile zapłacił ze ten fantastyczny samochód.

Radim Passer  mieszka blisko granicy z Niemcami i kilka razy testował swoje samochody m.in Bugatti Veyron. Co nie zmienia faktu, że najbezpieczniej jest testować osiągi na torach wyścigowych. Niestety tych jest coraz mniej.

bugatti chiron i bugatti veyron
YouTube/Radim Passer

Nagranie na którym Chiron pręży mięśnie do granic możliwości to prawdziwa uczta

Kiedy jesteś rozważnym facetem, masz Bugatti Chiron i testujesz swoje możliwości za kierownicą samochodu o mocy 1500 koni mechanicznych, to nie dziwi fakt, że zanim do niego wsiądziesz nie zapominasz o modlitwie.

Prawdziwy klejnot w kolekcji właściciela, na poniższym wideo mknie z prędkością bliską maksymalnej, która wynosi 420 km/h. Test przejazdu z maksymalnymi osiągami przeprowadzono wczesnym rankiem na 10 km odcinku autostrady w lipcu tego roku. Warunki drogowe na autostradzie były idealne- niewielki ruch i doskonała widoczność.

bugatti-chiron-pędzi autostradą 3

Jak zobaczysz, prędkość jest imponująca, nawet jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że pochodzi z odczytu prędkościomierza, a nie odczytów Racelogic. Jeśli kochasz oglądać takie samochody, śmiało możesz subskrybować konto YouTube właściciela i śledzić cykl „samochód kontra autostrada”.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News