Blondynka cofała na stacji paliw i złamała mu nogę. Stevie Wonder był jej instruktorem?

Blondynka cofała na stacji paliw i złamała mu nogę. Stevie Wonder był jej instruktorem?

cofała autem na stacji paliw

Podaj dalej

Najnowsze samochody posiadają szereg udogodnień, wśród których są na przykład czujniki cofania lub system kamer. To nagranie z cofania na stacji paliw, stawia pod znakiem zapytania sens ich istnienia. Najwyraźniej z dóbr postępu trzeba chcieć korzystać.

GTA 5 powraca do Microsoft Xbox Game Pass już dziś!

Nagranie z wykonu manewru cofania, zarejestrowała kamera znajdująca się w pobliżu bankomatu, na stacji paliw w Dungiven. To tam blondynka zdecydowała się nieco przycisnąć nastolatka.

Cofała na stacji paliw i złamała mu nogę

Zdarzenie miało miejsce w Irlandii Północnej. Młody mężczyzna zajęty wypłatą gotówki z bankomatu, zupełnie nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Stojąc przodem do maszyny, nie miał możliwości kontrolowania tego, co dzieje się za jego plecami.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Tymczasem blondynka wyjeżdżając samochodem z miejsca parkingowego, sprawiła, że poczuł prawdziwy ból istnienia. Wyposażona w lusterka i czujniki kompletnie ich nie ogarnęła. Fakt, że uderzyła go dwa razy, powinien ją pozbawić prawa jazdy. Strach pomyśleć, co by było gdyby stało tam dziecko.

Nagranie ze stacji paliw to przykład tego, jak ważne jest korzystanie z lusterek. Ponadto udowadnia, że żadne technologie nie zastąpią, skupionego na jeździe kierowcy.

 

This one looks painful. I really cant figure out what the driver was thinking here. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News