Blond celebrytka za kierownicą Dallara Stradale. Kierowca wyścigowy, pokazał jej jak powinna to zrobić [WIDEO]

Blond celebrytka za kierownicą Dallara Stradale. Kierowca wyścigowy, pokazał jej jak powinna to zrobić [WIDEO]

dallara stradale

Podaj dalej

Dallara Stradale to włoski samochód sportowy, który jak nazwa wskazuje sygnuje się nazwiskiem Gian Paolo Dallara. Stradale jest pierwszym samochodem drogowym produkowanym przez firmę, która zajmuje się podwoziami i konstrukcjami samochodów wyścigowych. Z silnikiem o mocy 400 koni mechanicznych i wagą 855 kg, gwarantuje sportowe emocje.

Irene Saderini nazwała siebie „blondynką”

Na kanale YouTube znanego włoskiego kierowcy wyścigowego, pojawił się nowy cykl nagrań. Tym razem na pokład i za kierownicę sportowych samochodów trafiają włoscy celebryci.

Odcinek z Irene Saderini, która znana jest pewnie wszystkim fanom Danilo Petrucci, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Federico Leo mistrz, włoskich wyścigów GT, który na co dzień ma do czynienia ze sportowymi autami, użyczył kierownicy Dallara Stradale, pięknej blondynce.

Założycielka ininfluencermedia, nie kryła, że w kwestii obsługi rasowych sportowych samochodów, jest kompletną „blondynką”. Obsługa wielu rzeczy jednocześnie, przerosła jej możliwości. Scena w której wyprzedza ich Peugeot i wyraz twarzy Leo, to jedna ze scen w których się uśmiechniesz.

Dallara Stradale Leo

Możliwości Dallara Stradale robią wrażenie

Stradale jest napędzany 2,3-litrowym turbodoładowanym silnikiem Forda, który ma również Focus RS . Silnik przerobiony przez Boscha, generuje moc 400 KM i maksymalny moment obrotowy 500 Nm. Warto nadmienić, że Bosch poprawił również aerodynamikę samochodu, dzięki czemu samochód z tylnym spojlerem, generuje docisk 700 kg.

Kiedy na torze Castelletto Circuit, wreszcie dochodzi do zamiany ról za kierownicą, nie będziesz się nudził. Tutaj dopiero zacznie się świetna zabawa.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News