Anioł Stróż istnieje i brał udział w tej akcji. Zadziałał w momencie gdy rozpędzony diesel, minął ją o włos [WIDEO]

Anioł Stróż istnieje i brał udział w tej akcji. Zadziałał w momencie gdy rozpędzony diesel, minął ją o włos [WIDEO]

Podaj dalej

Imponujące i głupie. Tak można podsumować umiejętności wielu kierowców, gdy próbują brawurowo przemierzać drogi. Rozpędzony ciężarowy diesel, ogromnie nastraszył idącą poboczem kobietę. Zanim zdała sobie sprawę z nadciągającego niebezpieczeństwa, było już po wszystkim. Takie sytuacje zwykle są tak beznadziejne w skutkach, że tylko Anioł Stróż je ratuje.

Ciężarowy diesel pędził tam, gdzie nikt się go nie spodziewał

Niebezpieczną akcję na drodze nagrała kamera monitoringu. Co jest w sumie zadziwiające, gdy patrzysz na ruchliwą ulicę bez grama chodnika, którym bezpiecznie mógłby przejść pieszy. Wychodzi na to, że monitoring kosztuje mniej a nagrania służą za dowody ewentualnych wykroczeń, gdy wchodzi w grę głupia jazda kierowców.

Idąca poboczem kobieta, jak komentują internauci, szła po niewłaściwej stronie drogi. Niestety patrząc jak ciężarowy diesel robi zamach na jej życie pędząc w miejscu, które nie jest ulicą, to nie ma żadnego znaczenia. Gdyby było odwrotnie to nie wiadomo, jak w momencie paniki mogłaby się zachować. Wystarczy spojrzeć na jej reakcję po zdarzeniu. Czasami jedynie interwencją Anioła Stróża, można tłumaczyć tak tragiczne w skutkach zdarzenia, do których finalnie nie doszło.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News