Ale awantura! Kierowca Audi wpadł w szał i zrobił autem niezły bajzel

Ale awantura! Kierowca Audi wpadł w szał i zrobił autem niezły bajzel

Podaj dalej

Otwarcie nowej piekarni w Queens, kosztowało zdrowie czterech osób.

W poniedziałek, w Nowym Yorku odnotowano ciężki przypadek męskiego szału drogowego. W rezultacie walka, która rozpoczęła się na ulicy, zakończyła się wjazdem samochodu do piekarni.

Wjechał do piekarni, bitwa o miejsce parkingowe
fot CBS NY

Film z monitoringu pokazuje moment, w którym białe audi wpadła do piekarni, rzucając stojącego obok mężczyznę na chodnik.

Świadkowie zajścia powiedzieli, że wypadek był zamierzony, ale to nie sklep był celem.

„To była walka uliczna, która bardzo szybko przybrała na sile. Widzieliśmy, jak ten samochód wjeżdża do sklepu, a reakcja ludzi była tak szokująca, że wpadali w panikę ”- powiedział właściciel

Pobili się o miejsce parkingowe
fot. CBS NY

Pokłócili się o miejsce parkingowe

Wideo pokazuje czterech mężczyzn, którzy walczą na Kissena Boulevard chwilę przed katastrofą. Świadkowie twierdzą, że panowie tak zajadle walczyli o miejsce parkingowe. Jeden z nich sięga nawet po kij bejsbolowy, którym macha na kierowcę Audi.

„Pobił go i próbował uszkodzić jego pojazd. Myślę, że dlatego się wściekł. Zawrócił, podjechał do krawężnika i uderzył w piekarnię – powiedział świadek.

Kierowca Audi wpadł w furię

Policja stwierdziła, że kierowca białego Audi celowo próbował przejechać drugą stronę konfliktu. Wpadł w szał i przestał nad sobą panować.

Wjechal audi do piekarni 3
fot. CBS NY

Niewinny całemu zajściu właściciel Rainbow Bakery, poniósł ogromne straty finansowe a jeden z pracowników i dwie postronne osoby, zostały trafione odłamkami szkła.

W związku z całym zajściem, wszyscy czterej panowie trafili do aresztu i zostaną oskarżeni o napaść.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News