Metamfetamina, ecstasy i marihuana. Naćpany kierowca dachował w trakcie pościgu

Metamfetamina, ecstasy i marihuana. Naćpany kierowca dachował w trakcie pościgu

Metamfetamina, ecstasy i marihuana Nacpany kierowca dachowal w trakcie poscigu

Podaj dalej

Niezwykle efektowny i niebezpieczny pościg miał miejsce na drodze między Legnicą a Jaworem. Wszystko zaczęło się od tego, że kierowca Nissana na widok patrolu policji zawrócił w bardzo dynamiczny sposób, co zwróciło uwagę funkcjonariuszy.

Ci od razu ruszyli za srebrnym samochodem. 38-latek nie zamierzał jednak zatrzymać się do kontroli drogowej – nie zwracał uwagi na sygnały świetlne i dźwiękowe. W trakcie ucieczki mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali radiowóz i dobiegli do ściganego auta, aby zatrzymać kierowcę i pasażera.

W trakcie kontroli okazało się, że kierowca znajduje się pod wpływem środków odurzających. W aucie znajdowały się takie narkotyki jak marihuana, metamfetamina i esctasy. Okazało się również, że mężczyzna prowadzący samochód posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

39-letniego kierującego nissanem oraz 19-letniego pasażera zatrzymano i umieszczono w policyjnym areszcie. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo obaj odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

ITD płakało jak widziało. Felga ledwo żyła

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News