Memoriał z atrakcjami

Memoriał z atrakcjami

Podaj dalej

Już w najbliższy weekend rozpocznie się 9. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza – w Wieliczce nie zabraknie wielu atrakcji dla kibiców.

proto

 

Obserwatorzy memoriału mogą spodziewać się między innymi występów grupy driftingowej, ale jedną z głównych atrakcji będzie niewątpliwie Paweł Dytko, który do Wieliczki przywiezie swój samochód Peugeot 208 Proto. Za kierownicą tego auta zasiądą mistrzowie Wojtek Chuchała i Bryan Bouffier.

– Na memoriał przywieziemy nowe Mitsubishi Mirage, jednak posłuży ono jedynie jako eksponat – przyznał Dytko. Bryan Bouffier i Wojtek Chuchała pojadą naszym  Peugeotem w specyfikacji szutrowej. Ta dwójka zgłosiła się do nas z prośbą o samochód i wspólnymi siłami udało się nam wszystko dopiąć. Zarówno Bryan, jak i Wojtek będą mieli po dwa przejazdy – czas nie będzie liczony, więc zawodnicy skupią się na tym aby sprawić jak największą frajdę kibicom.

Sobotni prolog rozpocznie się przejazdem zapoznawczym o godzinie 18:30, a pół godziny później nastąpi start pierwszego zawodnika.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News