Marzysz o Nissanie Skyline? W tym komisie są ich setki

Marzysz o Nissanie Skyline? W tym komisie są ich setki

Marzysz o Nissanie Skyline? W tym komisie są ich setki

Podaj dalej

Nissan Skyline to marzenie każdego fana motoryzacji i nie lada gratka dla kolekcjonerów wyjątkowych aut. Ci ostatni są w stanie wydać naprawdę ogromne pieniądze oraz poświęcić sporo czasu, aby znaleźć egzemplarz idealny. W tym komisie nie będzie z tym problemu.

Pomiędzy rokiem 1969 a 1974, a także w latach 1989-2002, Nissan produkował model Skyline GT-R, prawdziwą ikonę, która łączyła sławę na torach wyścigowych z sukcesami w sprzedaży wersji drogowych. Choć kult modelu ograniczony był do rynku JDM, samochody te podbiły serca kierowców niemal na całym świecie.

Jeśli jesteście fanami youngtimerów i jednocześnie zwolennikami tej japońskiej marki , to warto zainteresować się pewnym komisem w którym stoją ich setki – do wyboru – do koloru. Samochody zgromadzone przez Craft Sports to głównie Nissany Skyline – serie R31, R32, R33, R34, oraz R35. Znaleźć tutaj możemy nie tylko limitowane wersje samochodów, ale także bardzo rzadkie wzory felg, które w Europie są niemal niemożliwe do nabycia.

Niestety za tak dobrze zachowane egzemplarze trzeba słono zapłacić. Średnia cena Nissana Skyline od Craft Sports oscyluje w przedziale 350-400 tys. złotych.

Toyota pomyślała o starszych kierowcach. Nowy system nie pozwoli pomylić im gazu z hamulcem

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News