Marzenia kibiców spełnione- WRC 2017 na żywo

Marzenia kibiców spełnione- WRC 2017 na żywo

Podaj dalej

… i za darmo, dzięki Red Bull TV. Po tegorocznych, udanych testach, usługa wejdzie na stałe w sezonie 2017. WRC już podpisało umowę z Czerwonym Bykiem na całą serię zmagań. Premierowym rajdem z dostępną usługą będzie Monte Carlo w styczniu.

reddbulltv_wrc-net-pl
http://motorsport24.pl

Będzie to też skok do nowej ery, początek czegoś zupełnie nowego. Co najważniejsze, nie trzeba rezygnować z dużego ekranu. Wystarczy, że telewizor posiada funkcję Smart TV i możliwość instalacji aplikacji TV Red Bull. Oczywiście strumień wideo będzie można obejrzeć również na ekranie smartphona i laptopa. Nie dość zatem, że szykuje nam się bardzo emocjonujący sezon, nowe samochody są obłędne i wręcz kipią nowoczesnością, to jeszcze nie będziemy skazani na podróż do odległych miejsc lub wyczekiwanie na relacje “z przeszłości”.

Transmisja nie będzie różniła się od tych prezentowanych w tradycyjnej telewizji. Za to możliwości realizatorskie i oprawa, będą jeszcze ciekawsze. Dostępne staną się dodatkowe napisy w różnych językach, a komentatorem zmagań mają być wyjątkowe persony ze świata motorsportu. Rajd w Monaco komentował będzie sam Mark Webber – kierowca F1 i Le Mans. Wolne od wszelkich opłat transmisje dostępne będą od piątku do niedzieli na stronie www.redbull.tv, również po zakończeniu rajdu.

redbull_tv_wrc
redbull.com

 

Dziewięciokrotny mistrz WRC Sebastien Loeb, zawodnik Red Bulla od 2008 roku, powiedział:

“To naprawdę ekscytujące wiedzieć, że WRC będzie transmitowane na Red Bull TV w przyszłym roku! Fani mogą mieć  wyjątkową okazję zobaczyć z bliska coś, co wcześniej było niedostępne oraz kiedy im to odpowiada, co jest naprawdę wielkie. Z Red Bull’em jest tak, że zawsze robią coś nietypowo i nowocześnie, jestem pewien, że nie inaczej będzie w przypadku nowego programu “telewizyjnego”. “

Pierwszy specjalny program WRC pojawi się na Red Bull TV w piątek, 20 stycznia 2017 o 10 wieczorem (czasu środkowoeuropejskiego). Aby pobrać aplikację TV Red Bull, przejdź do Apple App Store (użytkownicy iPhone) lub Google Play (użytkowników Androida). Nie zapomnijcie zatem o nieograniczonym dostępie do szybkiego internetu i cieszcie się przełomowym wydarzeniem.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News