Magia czerni

Magia czerni

Magia czerni

Podaj dalej

Elegancki, sportowy, ponadczasowy – czarny kolor ma wiele znaczeń. Wszystkie z nich budują wyjątkowy charakter nowej, limitowanej edycji modelu FABIA BLACK EDITION. Wyróżniające się szczególnym wyposażeniem egzemplarze z ograniczonej puli są już dostępne do zamówienia salonach w cenie od 63 030 zł.


Edycja BLACK EDITION to kolejny krok w kierunku poszerzenia możliwości indywidualizacji modelu FABIA i dalszego wzbogacania jej charakteru. Tym razem jej projekt przykuwa uwagę konsekwentnym wykorzystaniem tylko jednego koloru – głębokiej czerni.

Perłowy lakier nadwozia Czerń Magic znajduje swoje uzupełnienie w czarnym spojlerze pokrywy bagażnika, czarnych obręczach kół ze stopów lekkich o wzorze SAVIO i średnicy 17 cali oraz emblemacie BLACK EDITION zamontowanym na słupkach B, wskazującym na wyjątkowość egzemplarza z tej edycji.

Czarny kolor króluje także we wnętrzu, które posiada specjalne wykończenie zarezerwowane dla tej limitowanej wersji modelu. Składa się na nie między innymi czarna konsola środkowa, dekor Piano Black i dedykowane listwy progowe. Szczególną atmosferę w kabinie budują także czarne fotele sportowe ze zintegrowanymi zagłówkami i trójramienna skórzana sportowa kierownica wielofunkcyjna z elementami chromowanymi, dekorem Piano Black i małym pakietem skórzanym.

Oprócz wyjątkowego wystroju, specjalna edycja BLACK EDITION przynosi też dodatkowe elementy wyposażenia zwiększające korzystność zakupu modelu FABIA w tej wersji. Wyposażenie standardowe obejmuje funkcję EASY LIGHT ASSIST, wyświetlacz MAXI-DOT, klimatyzację CLIMATRONIC, czujniki parkowania z tyłu i radio BOLERO.

Dynamiczny charakter modelu potwierdza sportowe zawieszenie. FABIA BLACK EDITION dostępna jest wyłącznie w wersji nadwozia hatchback z silnikiem 1.2 TSI o mocy 110 KM. Cena modelu wyposażonego w skrzynię ręczną zaczyna się już od 63 030 zł, z automatyczną przekładnią DSG – 68 030 zł. Wyjątkowa i bogato wyposażona FABIA BLACK EDITION jest już dostępna na polskim rynku, ale pula egzemplarzy jest ograniczona.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News