Macie szansę przetestować Leona CUPRA w specjalnej wakacyjnej akcji SEAT-a

Macie szansę przetestować Leona CUPRA w specjalnej wakacyjnej akcji SEAT-a

Macie szansę przetestować Leona CUPRA w specjalnej wakacyjnej akcji SEAT-a

Podaj dalej

W ramach specjalnego wydarzenia w salonach dealerskich SEAT, wszyscy miłośnicy sportowej jazdy będą mogli przetestować SEAT-a Leona CUPRA.

Wakacje to świetna okazja do podróży pełnych zaskoczeń i adrenaliny. Właśnie dlatego między 2 lipca a 18 sierpnia SEAT zaprasza do swoich salonów dealerskich w całej Polsce. W ramach specjalnej akcji eksperci zapoznają wszystkich chętnych z najmocniejszymi silnikami w historii SEAT-a.

SEAT Leon CUPRA łączy sportowy charakter i komfort samochodu osobowego. 300-konny silnik, wersja ST z napędem na cztery koła i przekładnią DSG – właśnie te elementy sprawiają, że SEAT Leon CUPRA to najbardziej dynamiczne auto hiszpańskiego producenta. Znacznie zwiększony został również maksymalny moment obrotowy Leona CUPRA. Zamiast 350 Nm silnik dysponuje teraz 380 Nm, dostępnymi w zakresie pomiędzy 1800 a 5500 obr./min. O ile w odmianach 3- i 5-drzwiowej za przeniesienie napędu odpowiadają wyłącznie przednie koła, o tyle Leon CUPRA ST otrzymał właśnie układ 4×4, dostępny z automatyczną skrzynią DSG.

Leon CUPRA pozwala cieszyć się sportowym charakterem w codziennym życiu, nawet przy licznej rodzinie. Bagażnik samochodu liczy niemal 600 litrów, a po złożeniu foteli prawie 1500 litrów. W pojeździe nie zabrakło również miejsca dla najnowszych technologii z zakresu bezpieczeństwa, komfortu i connectivity.

Dodatkowo w wybranych salonach powstaną specjalne ekspozycje, w ramach których będzie można zobaczyć limitowany na świecie model SEAT Leon CUPRA R, który jest dostępny w jedynie 799 egzemplarzach.

Lista salonów dealerskich, w których przetestować można modele SEAT-a ze znaczkiem CUPRA dostępna jest pod adresem: http://www.seat-auto.pl/mapa-dealerow.html.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News