Ma błyszczeć i mam widzieć własne odbicie. O samochód należy dbać jak o kobietę

Ma błyszczeć i mam widzieć własne odbicie. O samochód należy dbać jak o kobietę

polerka

Podaj dalej

Niektórzy twierdzą, że każdy samochód posiada swoją własną duszę – trzeba ją tylko odpowiednio wydobyć. Żeby jednak tego dokonać, należy odpowiednio dbać o pojazd. Mycie, odkurzanie, pielęgnowanie to podstawowe obowiązki. Cóż, rację mają i ci którzy mówią, że z autem jak z kobietą – ma być dopieszczone.

W tym pierwszym przypadku bez wątpienia można wspomóc się polerką. Nie jeden właściciel samochodu przekonał się, że po kilku godzinach spędzonych na żmudnej, ale jakże istotnej pielęgnacji pojazdu, można wręcz go nie poznać. Końcowy efekt bywa zaskakujący, a auto niczym po zabiegu estetycznym wygląda o kilka lat młodsze.

Szybkie obroty = szybki efekt

Nie ma mężczyzny na świecie, który nie chciałby odpicować swojego wozu w prosty sposób. Żeby jednak móc czerpać z tego satysfakcję warto sięgnąć po profesjonalny i sprawdzony sprzęt. Polerka GPO 14 CE BOSCH Professional powinna trafić w gusta nawet najbardziej wybrednych.

Ma ona kilka ważnych atutów, a za największy należy uznać wagę. Nieco ponad dwukilogramowy sprzęt nie sprawi nam większego problemu z utrzymaniem. Do tego można odpowiednio dobrać obroty, aby wykorzystać w pełni potencjał i możliwości tego urządzenia. Maksymalna liczba obrotów na minutę to aż 3500!

Silnik o mocy 1.400 gwarantuje niezwykłą wydajność. Z tak profesjonalnym sprzętem każdy kierowca będzie mógł doprowadzić wygląd swojego samochodu do właściwego porządku.

Bosch GPO 14 CE można kupić TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News