Luksus na tronie, czyli golf w toalecie

golf 222

Podaj dalej

Gdyby przeprowadzono badania z pytaniem (o ile słynni amerykańscy naukowcy już ich nie przeprowadzili), gdzie każdy człowiek zaznaje chwili spokoju przed zgiełkiem codzienności i choć na chwilę znajduje trochę ciszy i spokoju, na pewno w topie odpowiedzi byłaby… toaleta. To właśnie tam większość ludzi ma czas, aby przeczytać gazetę, przejrzeć telefon, czy… poczytać składy proszków, past do zębów, itp.

Ten czas można spożytkować jednak zupełnie inaczej i zdecydowanie bardziej aktywnie. Z pomocą idzie toaletowy golf, który może – a nawet powinien – okazać się znakomitą odskocznią od codzienności. W końcu golf uchodzi za jeden z najbardziej prestiżowych sportów na świecie.

Weź się nie spinaj!

Taki prezent ucieszy każdego i na pewno wywoła u danej osoby uśmiech radości. W końcu kto by nie chciał się choć przez chwilę poczuć jak Tiger Woods. Byle tylko długie przesiadywanie za drzwiami nie doprowadziło do rodzinnych konfliktów.

W skład zestawu wchodzą najbardziej niezbędne rzeczy, a więc kij golfowy, dwie piłki, dołek z flagą oraz tabliczka z napisem „nie przeszkadzać”. Oczywiście nie mogło zabraknąć wyznacznika profesjonalizmu, a więc zielonej trawy na której rozgrywa się każdą partię.

Taki zestaw możecie kupić TUTAJ.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News