Łukaszewski/Duhanik przed Baja Żagań

Łukaszewski/Duhanik przed Baja Żagań

Podaj dalej

Niezwykle ciekawie dla załogi Marcin Łukaszewski/Magdalena Duhanik z offroadSPORT Łukaszewski Rally Team zapowiada się najbliższy wyjazd do Żagania na ostatni w tym sezonie rajd zaliczany do Mistrzostw Europy CEZ i Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

_dsc8633

Na Baja Inter Cars Żagań walczyć będziemy o zwycięstwo i punkty, które zapewnią nam tytuł wicemistrzów Polski.

– Przed nami ostatni rajd Mistrzostw Europy CEZ ,  RMPST , i walka do samego końca o zwycięstwo. Chcemy i musimy wygrać, by w klasyfikacji końcowej stanąć na drugim miejscu podium, bo pierwsze już zapewnił sobie Mirek Zapletal. Znacie nas i wiecie, że walczymy do końca i tak też będzie w Żaganiu – mówi Marcin Łukaszewski. – Od naszego ostatniego rajdu minęło już sporo czasu, bo Baja Poland odbyła się w końcówce sierpnia. Czujemy głód jazdy i rywalizacji, więc tym bardziej nie możemy doczekać się startu. Nikt tutaj się nie podda, więc emocje będą do samego końca.

Rajd rozpocznie się w piątek krótkim prologiem – nowy odcinek specjalny Małomice liczy 6,8 km. Pierwsza załoga pojawi się na starcie oesu o godz. 16.25. Kolejne, sobotnie już trzy odcinki, liczą łącznie 243 km, a emocje wystartują o godz. 7.45. Niedziela to ostatnie trzy oesy o długości 60 km.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News