Z OnlyFans na tory wyścigowe. Gwiazdka filmów dla dorosłych chce podbić motorsport

Z OnlyFans na tory wyścigowe. Gwiazdka filmów dla dorosłych chce podbić motorsport

Z OnlyFans na tory wyścigowe. Gwiazdka filmów dla dorosłych chce podbić motorsport

Podaj dalej

OnlyFans, które większości kojarzy się z treściami dla dorosłych, pojawi się na wyścigowych torach. Wszystko za sprawą jednej z gwiazdek portalu: Renee Gracie, która wystartuje w GT World Challenge za kierownicą Audi z logotypami portalu.

Z OnlyFans na tory

Sporty motorowe to niezwykle interesująca dziedzina, która przyciąga przeróżne osobowości. Wystarczy wspomnieć, że Lewis Hamilton poza wyścigami zajmuje się projektowaniem mody, a w wyścigu 24 godziny Le Mans możemy zobaczyć gwiazdy filmów i seriali: Patricka Dempseya czy Michaela Fassbendera.

Teraz swoich sił chce spróbować 28-letnia Renee Gracie. Aktorka filmów dla dorosłych po podpisaniu dużej umowy z OnlyFans pojawi się za kierownicą Audi w GT World Challenge.

28-letnia Renee Gracie pochodzi z Australii i miała udaną karierę w wyścigach kartingowych. Po nich występowała w mistrzostwach Australii Porsche Carrera Cup, a następnie w Supercars Dunlop Series. W 2019 roku zdecydowała się zawiesić karierę wyścigową i skoncentrowała się na publikacji treści na portalu OnlyFans. Zanurzyła się w branżę filmów dla dorosłych i dzięki swoim materiałom zyskała dużą sławę.

Only Fans wspiera

Gracie zdecydowała się wrócić do sportowej rywalizacji, a wsparcia postanowiło udzielić OnlfyFans, które pojawi się na Audi zawodniczki.

– Samochód w barwach OnlyFans jest naprawdę ekscytujący. Kiedy ludzie myślą o OnlyFans, myślą o mnie, więc dlaczego nie mieć ich na samochodzie? – mówiła Gracie, dla której będzie to pierwszy występ w wyścigach na najwyższym poziomie od 2017 roku, gdy startowała w Bathurst 1000.

Gracie skorzysta z Audi R8 LMS i pojedzie w klasie GT Trophy. Jej partnerem w sportowej rywalizacji będzie Mark Griffiths. Powrót do rywalizacji ma udokumentować serwis streamingowy Stan.

– Kupiliśmy Audi na sezon. Kilka miesięcy temu zwróciłam się do OnlyFans o potencjalne zaangażowanie w mój powrót do wyścigów i byli bardzo zainteresowani – dodała komentując nawiązanie współpracy z serwisem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News