Ty też możesz zostać rajdowym mechanikiem! Polska gra podbije świat? [WIDEO]

Ty też możesz zostać rajdowym mechanikiem! Polska gra podbije świat? [WIDEO]

Podaj dalej

Czy marzyłeś kiedyś, by zostać rajdowym mechanikiem i chciałeś pracować dla najlepszych? Za niedługo będzie to możliwe, dzięki jednemu z polskich wydawców gier.

Atomic Jelly, studio deweloperskie, które swoją siedzibę ma w Poznaniu zapowiedziało wydanie na komputery gry, jakiej jeszcze nie było. Będziemy mogli wcielić się w niej w mechanika zespołu rajdowego. Czy rywalizacja z tego punktu widzenia może być równie ekscytująca?

Rally Mechanic – co nas czeka?

W opisie gry możemy przeczytać, że wystawi ona nasze umiejętności do granic możliwości. Zmienne warunki pogodowe, rozbite w wypadkach auta, ograniczony czas i brak części zamiennych będzie stanowił jedynie wierzchołek góry lodowej problemów z jakimi będziemy się mierzyć. Twórcy zapowiadają, że kreatywność w działaniu z pewnością zaprowadzi nas do zwycięstwa.

Jak łatwo można się domyślić gra będzie symulatorem, których w ostatnich czasach pojawia się bardzo dużo. Nikt jednak do tej pory nie wpadł na to, by zasymulować prace mechanika rajdowego. Pierwsze zdjęcia oraz materiały video z gry pokazują, że na oprawę graficzną z pewnością nie będziemy mogli narzekać.

Gra ma zapewniać m.in. realistyczne modele samochodów rajdowych z dużą liczbą możliwych interakcji, strefy serwisowe, rozbudowany system ekonomiczny, zaawansowany system rozwoju postaci oraz interesującą fabułę.

Wymagania

Gra zostanie wydana na komputery i twórcy podali już jakim sprzętem będziemy musieli dysponować, by zostać mechanikiem. Do grania będzie potrzebny sprzęt z minimum procesorem Intel Core i5-4690 1500X, 2GB RAM-u oraz kartą graficzną GeForce GTX760. Zalecane są: procesor Inte Core i5-6600K, 4GB RAM-u oraz karta graficzna GeForce GTX1060. Premiera zapowiadana jest w tym roku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News