Łada jako miotacz ognia? Dlaczego nie! [WIDEO]

Łada jako miotacz ognia? Dlaczego nie! [WIDEO]

Łada 2106 miotasz ognia Rosja

Podaj dalej

Furia, złość, zdenerwowanie to zachowania, które na co dzień możemy zaobserwować na polskich drogach. Nieważne, czy jeździmy samochodem, komunikacją miejską, rowerem, czy jesteśmy pieszym. Ta Łada jest jednak rewelacyjnym rozwiązaniem!

Produkcja Łady ruszyła w 1973 roku i nadal jest niezwykle popularna w Rosji. Również na naszych drogach, zwłaszcza w rajdowych specyfikacjach możemy podziwiać konstrukcję ze wschodu. Dla wielu jest to jednak auto symbolizujące czasy komunizmu, które w porównaniu do zachodnich konstrukcji jest zdecydowanie w tyle. We właściwych rękach może być jednak mitycznym stworzeniem z supermocami.

Świat obecnie podbija Łada 2106, która stanowi rozwiązanie na wszystkie drogowe problemy. Auto jednocześnie zachwyca i przeraża, ale można je oglądać całymi godzinami. Jeśli ktoś celowo Was spowalnia i wręcz prowokuje stłuczkę cały czas mocno hamując, możecie w tym aucie potraktować go MIOTACZEM OGNIA!

Zainstalowane podzespoły pozwalają wypluć z miejsc, gdzie powinny znajdować się przednie reflektory płomienie ognia na odległość sześciu metrów. Oczywiście nie jest to jednostrzałowiec i dopóki w zbiornikach znajduje się paliwo, możemy dać popalić innym i to dosłownie!

Oczywiście w Internecie da się znaleźć masę komentarzy, że to Rosja, stan umysłu itd. Znajdziemy również porównania do aut używanych przez Jamesa Bonda. Jedno jest jedno pewne. Z taką Ładą nie zadrze nikt.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News