Gwiazda Słonecznego Patrolu w Polsce! A kiedyś był tam rajd [WIDEO]

Gwiazda Słonecznego Patrolu w Polsce! A kiedyś był tam rajd [WIDEO]

Pamela Anderson Bay Watch słoneczny Patrol

Podaj dalej

Nieczęsto zdarza się, by gwiazda światowego formatu pojawiała się w Polsce, a jeszcze rzadziej ujawniała swoje miejsce pobytu. Tym razem jest jednak inaczej i fani mają szansę spotkać gwiazdę Słonecznego Patrolu.

Kultowy serial lat 90 przyciągał uwagę niemal każdego i na świecie raczej nie ma osoby, która nie zna tej produkcji. Do kultowych zalicza się już czołówkę, gdzie ratownicy po prostu biegną, ale w zwolnionym tempie. Ikoną serialu została Pamela Anderson, a z męskich ról najbardziej wybiła się ta Davida Hasselhoffa. Serialowy Mitch Buchannon pojawił się właśnie w Polsce!

Nie tylko Słoneczny Patrol

Urodzony w amerykańskim Baltimore aktor i piosenkarz był wymieniony w Księdze rekordów Guinessa jako „Najczęściej oglądana gwiazda telewizyjna na świecie”. Taką sławę poza Słonecznym Patrolem dał mu również serial Nieustraszony, w którym pierwszoplanową rolę grał również… samochód.

Wiele osób w Polsce pamięta K.I.T.T.-a, fikcyjną sztuczną inteligencję, która kontrolowała Pontiaca Trans Am trzeciej generacji. Wyposażony w wiele nowinek technicznych i przede wszystkim mówiący wóz był marzeniem każdego. Konstrukcja była wyposażona w ośmiobiegową skrzynię biegów oraz napęd na tylną oś, a następnie na cztery koła. Turboodrzutowy silnik z dopalaczami znajdował się z przodu. Od zera do stu kilometrów na godzinę auto rozpędzało się w dwie sekundy. Droga hamowania ze 100 km/h do zera wynosiła 3,8 metra.

Co Hasselhoff robi w Polsce?

Hasselhoff w swoich mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem z wycieczki rowerowej. Nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie fakt, że za jego plecami znajduje się znak „Karpniki”. W enigmatycznym opisie możemy przeczytać, że aktor jest zaangażowany w produkcję nowej serii telewizyjnej.

Karpniki to niewielka wieś w powiecie karkonoskim. Liczy nieco ponad 700 mieszkańców, a do głównych zabytków należą dwa kościoły oraz pałac. Kibice motorsportu pamiętają wioskę z Rajdu Karkonoskiego. Impreza, której niestety nie mamy już w rajdowych kalendarzach rozgrywana była m.in. na drogach w pobliżu Karpnik.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News