LIQUI MOLY znów na podium!

LIQUI MOLY znów na podium!

LIQUI MOLY znów na podium!

Podaj dalej

ADAC TCR - 5. Event 2016 - Nürburgring, GER - Foto: Gruppe C

Ekipa LIQUI MOLY Team Engstler na niemieckim Nurburgringu rywalizowała także w serii TCR Germany. Kierowcy zespołu, który zasiedli za sterami dwóch Volkswagenów Golfów, a także SEAT-a Leona zaliczyli bardzo dobry występ zwieńczony wizytą na drugim stopniu podium! Niemiecka ekipa bardzo spokojnie zaczęła weekend i podczas dwóch sesji treningowych jej zawodnicy plasowali się w środku tabeli. W kwalifikacjach najlepszym zawodnikiem zespołu okazał Mike Halder, jednak pełny potencjał całej trójki mieliśmy zobaczyć dopiero w wyścigach.

Podczas pierwszego z nich Halder znów był najlepszy finiszując na ósmym miejscu. Oczko niżej uplasował się Tom Lautenschlager , natomiast Nicklas Mackschin był jedenasty. W drugim wyścigu najszybszy z ekipy Halder pokazał pełnie swoich możliwości i po zaciętej walce finiszował jago drugi, dając swojemu zespołowi kolejne podium. Pozostali zawodnicy ekipy niestety nie zdobili w niedzielę punktów plasując się tuż za czołową dziesiątką.

ADAC TCR - 5. Event 2016 - Nürburgring, GER - Foto: Gruppe C

Kolejna runda niemieckiej serii TCR odbędzie się w weekend 19-21 sierpnia na holenderskim torze Zandvoort.

LIQUI MOLY wspiera na świecie kierowców biorących udział w seriach TCR International, TCR Germany, TCR Asia oraz niemieckiej Formule 4. Są to Davit Kajaia, Filipe de Souza, Andy Yan, Tim Zimmermann, Daniel Conrad, Luca Engstler, Benjamin Marzatis oraz tegoroczny 19-sto letni debiutant na torze Salzburgring Florian Janits.

Firma  LIQUI MOLY zaangażowana jest również w Moto 2 wspierając Sandro Cortese i Jonas Folgera.
Marka LIQUI MOLY kojarzona jest w Polsce głównie z olejami silnikowymi i dodatkami używanymi w motoryzacji. Jednak wskutek ciągłego poszerzania oferty w spektrum zainteresowania LIQUI MOLY są wszelkie pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym – samochody, motocykle, rowery.

Od ponad dekady produkty LIQUI MOLY dostępne są w Polsce. Warto wspomnieć, że  w lutym br. po raz szósty z rzędu LIQUI MOLY zostało wybrane przez czytelników Auto Zeitung marką Nr 1 wśród producentów olejów silnikowych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.liqui-moly.pl,gdzie między innymi  skorzystać można z poradnika, który pomaga dobrać produkty naszej firmy do konkretnego modelu pojazdu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News