Lewis Hamilton pojeździ w Formule 1 przynajmniej jeszcze pięć lub sześć lat

Lewis Hamilton pojeździ w Formule 1 przynajmniej jeszcze pięć lub sześć lat

23 interakcje
Lewis-Hamilton-odpadł-gdy-sezon-F1-dobiegł-końca

Podaj dalej

Lewis Hamilton ma już na swoim koncie sześć tytułów mistrza Formuły 1. Wiele osób zastanawia się jak długo jeszcze będzie chciał rywalizować na torach F1 z innymi kierowcami, gdy tak naprawdę jak na razie jest poza konkurencją. Ojciec Brytyjczyka uspokaja fanów i zdradza, jak długo jeszcze jego syn będzie zasiadał w bolidzie.

Nie jest tajemnicą, że Lewis Hamilton zamierza pobić rekord Michaela Schumachera w liczbie zdobytych tytułów. W przyszłym sezonie ma szanse zrównać się z legendą tego sportu. Jeżeli jednak stanie się najlepszy są obawy, że straci motywację do tego, aby znów cieszyć się ze zdobytych pole position i zwycięstw w Grand Prix.

Anthony Hamilton: Pięć do sześciu lat, naciskam go o to. Powiedziałem Lewisowi, że ma to robić tak długo, jak sprawia mu to radość. Jeśli twoje ciało jest w stanie nad tym nadążyć, to świetnie, ale jeśli ci się nie podoba i wiesz, że nadszedł czas by odejść, to odejdzie, ale póki co uwielbia ten sport. Jeśli wykonuje się tą samą pracę przez ileś tam lat, staje się ona statyczna dla kogoś, ale F1 nigdy nie stała się taka dla Lewisa, tu ciągle coś się dzieje. Nie może się doczekać powrotu do samochodu i ścigania się z Maxem i Charlesem.

Jak na razie najwięcej spekulacji budzi to, czy Hamilton kiedykolwiek zdecyduje się wsiąść do bolidu Ferrari, które jak wiadomo jest marzeniem dla każdego kierowcy.

Toto Wolff: To naturalne, że kierowcy marzą o Ferrari. Jeżeli Hamilton odejdzie są inni

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News