Lewis Hamilton krytycznie o swojej dyspozycji: Czekam na powrót formy

Lewis Hamilton krytycznie o swojej dyspozycji: Czekam na powrót formy

65 interakcji
lewis hamilton

Podaj dalej

Mistrz świata Formuły 1 i aktualny lider tabeli tegorocznego sezonu, nie jest zadowolony ze swojej dyspozycji, jaką prezentuje w tym roku. Lewis Hamilton liczy, że sytuacja ulegnie poprawie w trakcie sezonu.

Brytyjczyk w tym sezonie praktycznie rywalizuje o tytuł wyłącznie z Valtterim Bottasem. Kierowcy Mercedesa są zdecydowanie poza zasięgiem wszystkich innych zespołów i nic nie wskazuje na to, aby miało to się zmienić. Sam Lewis Hamilton ma obecnie 137 punktów, a cały zespół Ferrari 139.

Lewis Hamilton: Definitywnie czuję, że spisuję się dość przeciętnie w tym roku. Może trochę powyżej średniej, ale ogólnie byłem przeciętny w pierwszych sześciu wyścigach. Z pewnością poprawię się jak będę miał większą wiedzę w trakcie sezonu na temat bolidu. Szczególnie przy tych oponach, które mają jeszcze mniejsze okno pracy. Oczekuję, że będzie lepiej. Mam nadzieję, że w pewnym momencie poradzę sobie z problemami i wrócę do formy, którą mam w sobie. Nie umiem powiedzieć czy będzie to następny wyścig, czy za dziesięć rund, ale jestem skupiony na poprawianiu się.

Ciężko sobie wyobrazić, jakby miały wyglądać wyścigi Formuły 1, gdyby faktycznie forma Hamiltona poszła jeszcze bardziej znacznie w górę.

 

Lewis Hamilton | Pole position | F1 | Grand Prix Monako 2019

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News