Lellek Gliwice znajdzie się w księdze Guinnessa?

Lellek Gliwice znajdzie się w księdze Guinnessa?

Lellek Gliwice znajdzie się w księdze Guinnessa?

Podaj dalej

Lellek Gliwice podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa w utworzeniu największej flagi narodowej złożonej z samochodów należących do koncernu Volkswagen. Żeby wykonać zadanie, flagę musi utworzyć 220 samochodów w kolorze białym i tyle samo w kolorze czerwonym.

Bicie rekordu to nie tylko wydarzenie, które kończy się wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa. To przede wszystkim możliwość spotkania miłośników samochodów VGP, wymiany doświadczeń i wspólnej zabawy. Grupę Volkswagen tworzą pojazdy marek: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Każdy użytkownik któregoś z nich w jednym z kolorów: białym lub czerwonym, może dołączyć do grupy Lellek Gliwice i podjąć wyzwanie wspólnego bicia rekordu.

Event odbędzie się na terenie salonów samochodowych należących do Lellek Gliwice, a dokładnie na parkingu, tuż za salonem Volkswagen. Wszyscy, chcący wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, muszą zgłosić swój samochód za pośrednictwem formularza dostępnego tutaj. O godzinie 11:00 zostaną otwarte bramy, a co za tym idzie, rozpocznie się cała zabawa. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy zawierający specjalną tabliczkę do umieszczenia za szybą samochodu, indywidualny identyfikator oraz bilet na towarzyski mecz siatkówki rozegrany pomiędzy Polską a Kanadą. Dokładnie w południe, rozpocznie się część oficjalna, podczas której komisja biura rekordów Guinnessa sprawdzi, czy rekord został pobity, a cel osiągnięty.

Mecz, na który zaproszeni zostaną uczestnicy bicia rekordu, zostanie rozegrany tego samego dnia, czyli 19 maja, o godzinie 18:00 w katowickim Spodku, w ramach Alei Gwiazd Siatkówki. Jest to impreza, która już od kilku lat, nieprzerwanie, dostarcza wielu emocji wszystkim fanom siatkówki. Niejednokrotnie podczas wydarzenia odbywało się zakończenie kariery zawodowej niesamowitych siatkarzy, m.in. Krzysztofa Ignaczyka czy Pawła Zagumnego.

Tagi: Lellek Gliwice, rekord Guinnessa, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Porsche,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News