Zawód – szeryf. Wyprzedzanie prawym pasem i cyk, blokowanie. Chłopie, tak się nie robi [WIDEO]

Zawód – szeryf. Wyprzedzanie prawym pasem i cyk, blokowanie. Chłopie, tak się nie robi [WIDEO]

Podaj dalej

Kolejny szeryf od siedmiu boleści. Jedzie taki cwaniaczek vanem po ekspresówce i myśli, że wszystkich poustawia po swojemu. Wyprzedzanie z prawej strony, blokowanie i cyk, dwóch kozaków wychodzi na pouczenie.

Całe to zachowanie to szczyt drogowego wieśniactwa. Kozak – szeryf rządzi drogą. Nikt mu nie będzie przeszkadzał. A że na lewym pasie był akurat kierowca Passata, to kozak myk, wyprzedzanie z prawej strony i blokujemy delikwenta do zera.

wyprzedzanie szeryf

Kiedy już Passat się zatrzymał, z samochodu wyszło dwóch kozaków, którzy chcieli coś wytłumaczyć kierowcy. Zgłoszone na policję – zabrać prawo jazdy, ukarać dużym mandatem, prawka nie oddawać – tyle w temacie. Przeczytajcie kilka z wielu pięknych komentarzy i miłego oglądania…

kozak szeryf wyprzedzanie

WavePC: – W dójkę wyskoczyli bo jeden by się pos*ał ze strachu jak gość z VW by mu wyskoczył.

Konrad Tv: – Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i kara grzywny za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym!

KUP KALENDARZ WRC NA ROK 2021 ZA JEDYNE 40,00 ZŁ (+GRATIS!)

WRC Kalendarz 12_470x310-min

dizzief1: – To jest zwykły rozbój czy coś w tym stylu. Nie jestem prawnikiem, ale z takimi do sądu, niech płacą i mają wpis w kartotece.

jednoreki666: – To nie szeryf. To jakiś niezrównoważony kretyn. Mam nadzieję, że film trafił na policję. Moim skromnym zdaniem to się kwalifikuje do odebrania prawka. Oby dożywotnio.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News